המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

שירותי מנעולנות צוות מרכז המנעולים הארצי בגבעתיים


נותרתם נעולים מחוץ לבית או לרכב?
חברת מרכז המנעולים הארצי מעניקה שירותי מנעולנות ומיגון בגבעתיים
 והסביבה ומקפידה על מתן שירות מקצועי וזריז ללא הסבת נזק.

צוות מרכז המנעולים הארצי מספקים שירותי פריצה בגבעתיים והחלפת מנעולים בגבעתיים למגזר הפרטי והעסקי והן לרכבים, אנו מספקים מענה נהדר לבעיות נעילה ומיגון הנכס.

המונח פורץ מנעולים
גבעתיים הינו מונח מבוקש במיוחד עבור המחפשים מנעולן בגבעתיים, חברתנו מרכז המנעולים הארצי מספקת שירותי פריצה בעזרת פורץ מנעולים בגבעתיים שיגיע אליכם מיידית ויבצע את העבודה הנחוצה. שירות אמין ומקצועי.


מנעולן בגבעתיים הוא פתרון לכל בעיה


ישנו מגוון אדיר של סוגי תקלות שמתגלות בדלתות שונות מחברות שונות, מנעולני הצוות שלנו יודעים כיצד לפתור כל בעיה בכל דלת בהצלחה רבה, וזאת הודות לניסיון שצברנו במשך שנות עבודתנו. תקלות שונות בדלתות פלדלת יכולות להופיע באופן פתאומי בזמנים הכי לא צפויים, לדוגמא בדיוק כאשר חוזרים הבייתה מאוחר מהעבודה והמפתח לא פותח את הדלת, או שהמפתח אבד בדיוק ברגע שהכי חשוב להיכנס הבייתה.
במקרים אלו חשוב מאוד לנשום עמוק ולהימנע ממאבקים עם הדלת והמפתח בכדי לא לגרום
 נזק גדול הרבה יותר למנעול או לדלת.
מנעולן מצוות מרכז המנעולים הארצי יוכלו להגיע אליכם באופן מיידי ויאבחנו את התקלה בדלת במהירות וכך תוכלו לפתוח את הדלת מיידית תיקון דלתות בגבעתיים מתרחש בתדירות גבוהה בשל שימוש בדלתות ישנות. שירות פריצת מנעולים בגבעתיים הינו שירות בלתי נפרד מתפקידנו כמנעולנים מקצועיים בגבעתיים, חשוב לזכור, כאשר אתם ניגשים להזמין מנעולן, חשוב שתוודאו שפריצת המנעול תתבצע באופן המקובל-ללא הסבת נזק לדלת עצמה, אלא לצילינדר בלבד, וכך תוכלו לשמור שהדלת תיפרץ ללא נזק.
בנוסף, תפקידו של מנעולן בגבעתיים הוא לאתר את התקלה ולתקן אותה באופן הפשוט ביותר, כלומר, להשתדל שלא להחליף חלקים שניתן לתקן בדלת. באופן כזה, בעזרת הניסיון והידע הרב ניתן לחסוך כספים רבים.
 


מחירי החלפת מנעולים בגבעתיים


לאחר סיום עבודת פריצת המנעול, המנעולן יחליף את המנעול שנקדח למנעול חלופי חדש שאתם תבחרו.

כמו כל מוצר אחר (מקרר, נעליים) גם במנעולים ישנם הבדלים באיכות ובעלות.

אתם בוודאי שאלתם את עצמכם- כאשר המנעולן מחליף מנעול, האם הוא בוחר מנעול שיתאים לדלת שלכם? בכמה יסתכמו העלויות בעבור החלפת מנעול לדלת פלדלת? וכיצד המחיר תלוי בלקוחות?

התשובה היא פשוטה - לכל דלת פלדלת קיימים מספר דגמים של צילינדרים שמתאימים לה. ההבדל בין מנעול אחד לשני מסתכם ברמת המיגון של הצילינדר וכן באחריות שתינתן על כל צילינדר. ובהתאם לכך המחיר.

אז, כמה עולה להחליף מנעול צילינדר?- מנעולים מחברות מובילות כמו "רב בריח" ו"מולטילוק" יהיו יקרים יותר מאשר מנעולים מחברות פשוטות כמו "מגנום" או "אלבא". כמובן שעלותם של מנעולים איכותיים יותר יהיו גבוהים יותר.
על כן, החלפת מנעול בגבעתיים תתבצע בהתאם להנחיות הלקוח ולתקציבו. וזמן האחריות של המנעול החדש יגזר מסוג המנעול הנבחר, בוודאי שאם תרכשו מנעולים יקרים יותר סביר להניח שלא תתקלו בתקלות ולכן 
תהיה האחריות ארוכת טווח רחב יותר מאשר מנעולים זולים ופשוטים יותר שמחזיקים לרוב פחות זמן.
לסיכום, עלות החלפת מנעולים ב
גבעתיים, תלויה מאוד בבחירת הלקוח, אנו מגיעים עם מספר סוגים, מציגם לכם כל צילינדר עם יתרונותיו וחסרונותיו, ואתם בוחרים מהמבחר הרחב בהתאם לרמת המיגון הנדרשת וליכולת שלכם.

 


מנעולן בגבעתיים לבתי עסק


בעלי עסקים רבים מחזיקים מנעולים חשמליים או אינטרקום בדלת הכניסה לעסק ומרגישים ממוגנים במיוחד, אל עם זאת, חוששים ממקרה שדווקא כשהם יהיו לחוצים במיוחד להיכנס לעסק שלהם בבוקר, פתאום המנעול החשמלי לא יעבוד או האינטרקום יתקלקל. 
במקרה חירום שכזה חשוב לבחון את זמן הגעתו של מנעולן מ
גבעתיים שיגיע על מנת לפרוץ את דלת העסק בהצלחה ולתקן את המנעול החשמלי או האינטרקום התקול וכך לאפשר לעסק חזרה לשגרה וקבלה של לקוחות.
פורץ מנעולים בגבעתיים, זה לא רק מנעולן שמגיע לפרוץ דלתות ובזה נגמר העיניין. שכן, כאשר אתם מזמינים פורץ לבית העסק בגבעתיים כדאי שתוודאו שאכן מדובר באדם מספיק מקצועי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להיעשות באופן שלא יסב נזק לדלת עצמה.

לכן, כאשר אתם מזמינים לבית העסק פורץ מנעולים ב
גבעתיים, אנו ממליצים לכם לוודא שהמנעולן הוא אכן פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה.
בנוסף, חברת מרכז המנעולים הארצי מתמחה גם במחזירי דלת, משאבה רצפתית לדלת זכוכית, דלתות אש, וצרכים מיוחדים הפונים לבעלי עסקים. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה ונוכל לתת לכם הצעת מחיר ולהגיע בהקדם. מקצועיות מובטחת.


פורץ רכבים בגבעתיים


פריצת רכבים בגבעתיים ע"י חברת מרכז המנעולים הארצי תתבצע בזריזות, ללא נזק לדלת ומשקוף הרכב וכמובן ללא שבירת חלון. ישנם 2 שיטות מתקדמות ומומלצות לפריצת רכבים- שיטת הדיגדוג, ושיטת הכרית והמוט. אל תסכימו לפורץ רכבים שיבצע על הרכב שלכם שיטות פריצה אחרות מלבד אלו שצויינו, וזאת על מנת למנוע הסבת נזק לרכב, שתיקונו יגזול מכם ימי עבודה וכסף עבור תיקון הנזק. נזקים תמיד ניתן למנוע אך קשה לתקן אותם.
פריצת רכב בגבעתיים או בעיר אחרת אמורה להיות זריזה וקלה לביצוע עבור פורץ רכבים בגבעתיים שהינו מנעולן רכב מוסמך ומקצועי, פורץ רכבים בגבעתיים אמור להגיע באופן מיידי לרכב, במיוחד כאשר מדובר במקרה חירום, ולדעת לפרוץ את הרכב כך שדלת הרכב ומשקוף הדלת לא יפגעו ולא ישאר סימן.
לעומת זאת, שיטת פריצת רכבים גרמניים היא שונה ולא קלה עבור פורץ רכבים, היא עלולה להיות מסובכת בהרבה ויקרה פי שניים. רכבים גרמניים הינם בעלי נעילת וואקום, כלומר, בעת הפריצה לא יתאפשר לפרוץ בשיטת הכרית בהצלחה, לכן יש להשתמש בשיטת הדגדוג אשר מקשה על הפורץ. קשה מאוד לפרוץ רכבים גרמניים.
קיימים כלי פריצת רכבים ייעודיים למטרה זו שבעזרתם ניתן לפרוץ רכבים גרמניים, במקרים מסויימים הפריצה תימנע כאשר ישיגו מפתח ספייר מהבית, אך במידה ואין מפתח ספייר, לא תהיה ברירה אלא להיות מוכנים לעיניין שהפריצה תהיה יקרה יותר ומסובכת הרבה יותר.


 מנעולן בגבעתיים מעל 12 שנות מצויינות

 

אנו גאים ביכולתנו לספק שירותי מנעולנות מלאים לרכבים ובתים ברחבי גבעתיים במשך שנים רבות.
אנו דוגלים במצויינות ולכן כל המנעולנים המועסקים בחברתנו הינם מנעולנים מורשים באישור משטרת ישראל תחת פיקוחינו המתמיד והעשרת הידע והמקצועיות שלהם על ידי השתלמויות מטעמנו באופן סדיר.
מנעולן בגבעתיים משתמש בכלי עבודה מקצועיים חדשניים ובעלי טכנולוגיה מתקדמת במיוחד.

בנוסף בעקבות דרישתנו למצויינות אנו מתקינים אך ורק חלקים מקוריים בעלי תקן ואישורים. אנחנו לא מתעסקים בצילינדרים "חד פעמיים" המתקלקלים תוך חודש, ואז שוב נוצר צורך להחליף צילינדר.
אנחנו מאוד אמינים ומעניקים אחריות עבור כל עבודה שביצענו ועומדים בכך בהצלחה רבה זה שנים, ולכן אנו מצליחים. 
המחירים שאנו מעניקים הינם מחירים משתלמים ונוחים עד מאוד. אנו אמינים והוגנים.
מנעולן בגבעתיים מתמחה בפריצת מנעולים, החלפת מנעולים בגבעתיים, פריצת רכבים ושירותי מנעולנות רבים ומקיפים.


זמינות בגבעתיים חשובה יותר מכל דבר אחר
מנעולן זהו מקצוע שזקוקים לו בכל שעה, כל דייר בסופו של דבר ימצא את עצמו לפחות פעם אחת בחייו מזמין מנעולן מסיבות שונות ובשעות לא שגרתיות לעיתים. 
אנו עומדים לרשותכם 24/7 ולנו את כל האישורים הנחוצים על מנת לעסוק במקצוע המיגון והמנעולנות באופן חוקי.

מנעולן, בהשוואה לנותני שירות במקצועות אחרים, הוא איש מקצוע בעל זמינות מקסימלית כי הדרישה בשוק יצרה מצב כזה, כך שאם נתקעת אמצע הלילה יש לך פתרון ויגיעו לחלץ אותך, ולא תאלץ לחפש מקום חלופי להעביר בו את יתרת הלילה. מנעולן בגבעתיים יגיע במהירות ויפרוץ עבורך את הדלת בזריזות ותוכל להיכנס בשלווה הבייתה.חשיבות הניסיון והותק בגבעתיים מעל הכל
אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים חשוב מאוד שתבחרו במנעולן בעל ניסיון רב, ככל שצבר יותר ניסיון הוא יבצע את העבודה במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שבכל תחום הניסיון שצבר בעל המקצוע יאפשר לו להעניק לכם שירותים איכותיים וטובים הרבה יותר.
אז מדוע הניסיון הוא פרמטר מאוד חשוב וקריטי בבחירת המנעולן?
בדומה לתחומים אחרים בחיים, כשאנו ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שצריך לבדוק הוא הניסיון והוותק של בעל המקצוע. כאשר מדברים על עולם המנעולים חשיבות הבדיקה הינה קריטית לא רק לגביי אם יווצר נזק בדלת אלא לגביי האחריות שתינתן, שמא בעל המקצוע חובבן ולא יעמוד בהתחייבות של האחריות או לחלופין מכיוון שאין לו ניסיון בתחום הוא לא ידע לפתור את התקלה ויגבה דמי שירות רגילים ויסתלק משם ואתם תישארו עם התקלה אך עם הפסד כספי.

 

החלפת מנעולים בגבעתיים על ידי מנעולן ותיק:


ככל שהמנעולן ותיק ומנוסה יותר כך הוא צבר ניסיון המאפשר לו ביצוע החלפת מנעולים או כל עבודת מנעולנות אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שאתם מתעוררים בבוקר וזקוקים להגיע בדחיפות לעבודה אך הרכב נעול ואתם זקוקים לפריצת רכב, העדיפו לשכור את שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל ותק שיכיר היטב את כל סוגי המכוניות וידע להתאים במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויבצע זאת תוך מספר שניות.
או במקרה נוסף שבו גורם המהירות הינו קריטי הוא- דלת הכניסה לבית נעולה ובבית תקוע ילד קטן והיסטרי, אם תזמינו מנעולן חובבן יקח לו שעתיים לנסות לפתוח ובינתיים הילד ישאר סגור ומפוחד. הזמן פה הוא קריטי והניסיון שווה חיסכון בזמן יקר.
מנעולן בגבעתיים הינו מקצועי במיוחד יעשה כל עבודה כולל החלפת מנעולים בגבעתיים על הצד הטוב ביותר כפי שהוא נוהג לבצע יותר מעשור.על זול לפעמים משלמים ביוקר, מנעולן בגבעתיים מסביר

פעמים רבות לקוחות פונים למנעולנים שונים ומקבלים המון הצעות מחיר, ישנם המון מנעולנים בשוק, וישנם גם חובבנים שגובים עבור שירותיהם מחיר זול כי הם פחות מנוסים ומקצועיים ורק רוצים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תיקחו אותם על הגב שלכם.. אל תזמינו אותם רק בשל העובדה שהם גובים מחירים נמוכים יותר עבור שירותי המנעולנות כי דבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה. בתחום זה, פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק הינו לרוב מנעולן חובבן או במקרה הגרוע גורם פלילי שרק רוצה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, אל תבחרו את המנעולן רק לפי המחיר שהוא דורש, בידקו פרמטרים של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים, וכמה שיותר, יותר טוב.

מנעולן בגבעתיים בעל ניסיון רב בתחום ומקצועי במיוחד כבר יותר מ10 שנות שירות.


קשת שירותי מנעולים מקיפים בגבעתיים תחת קורת גג אחת

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות בבית במשרד בעסקים בחנויות במפעלים בבנקים ועוד
  • מנעולן בגבעתיים מבצע החלפת צילינדרים והחלפת מנעולים מכל סוג
  • פריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב מתקדמים ומקצועיים.
  • פריצת כספות, והתקנתן.
מנעולן בגבעתיים יגיע במהירות לכל בעיה בתחום המנעולים כי מנעולן בגבעתיים הינו זריז במיוחד מקצועי וזמין 24 שעות ביממה. מנעולן בגבעתיים I פורץ מנעולים בגבעתיים I פורץ דלתות גבעתיים I תיקון דלתות 24 שעות גבעתיים I מנעולן רכב בגבעתיים I מנעולים גבעתיים I מורשה להתקנת ENTER מולטילוק פורץ רכבים גבעתיים I תיקון דלתות חוסם גבעתיים I מולטילוק גבעתיים I החלפת מנעולים גבעתיים I התקנת מנעולים גבעתיים I מתקן דלתות גבעתיים I מנעולן גבעתיים I מנעולים בגבעתיים I צילינדר מולטילוק גבעתיים I החלפת מנעולים בגבעתיים I תיקון מנגנונים לדלתות גבעתיים I החלפת צילינדר גבעתיים I מנעולן לרכב בגבעתיים I החלפת מנעולים לסורגים גבעתיים I מפתח לרכב גבעתיים I פריצת כספות גבעתיים I רב בריח גבעתיים I צילנדר רב בריח לדלת גבעתיים I תיקון דלתות גבעתיים I פריצת רכבים גבעתיים I שירות לדלתות גבעתיים I תיקון דלתות זכוכית גבעתיים I פתיחת דלתות גבעתיים I רב בריח בגבעתיים I פורץ גבעתיים I החלפת צילינדר בגבעתיים I מנעולן I החלפת מנעולים

מנעולן בגבעתיים 24 שעות: 052-960-1919