המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן בגבעת שמואל  24 שעות: 052-960-1919

ישנן סיטואציות רבות שבהן תזדקקו לשירותו של מנעולן בגבעת שמואל:
  • המפתחות אבדו או נגנבו
  • המפתחות נשברו 
  • לאחר פריצה לדירתכם על ידי גנבים
  • הרכב ננעל ואין לכם מפתח זמין- מנעולן רכב מטעמנו זמין עבורכם
 
בחירה נכונה במנעולן בגבעת שמואל:

1. רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: 
- למנעולן מגבעת שמואל תעודת יושר ממשטרת ישראל המעידה שאין לו
 עבר פלילי.
- מדובר במנעולן מורשה ומוסמך בעל תעודת מנעולן "מוסמך" המעידה על סיום קורס בתחום המנעולים בהצלחה.

2. זמינות הגעה: גם כאשר לא מדובר במקרה חירום זמנכם חשוב ולכן נשתדל להגיע במהירות האפשרית . אנו פועלים 24/7 וזמינים להגעה מיידית.

3. מחיר: בוודאי חשוב לכל לקוח שהמנעולן יגבה בסוף עבודתו תשלום הוגן, עם זאת שימו לב לפני שהזמנתם אותו שהמחיר שהוא דרש לא נמוך משמעותית מהמקובל לקחת בשוק כדי שלא תיפלו על חובבן או חלילה על אדם פלילי שרק מנסה להגיע לדירתכם.
4. מקצועיות- ללא נזק: מקצועיות ותק ונסיון של בעל המקצוע שאתם מחפשים הן קטגוריות חשובות ביותר כי אף לקוח לא היה מסכים שיגרם לו נזק אסטטי או מכאני בדלת ובמשקוף.


אנו מעניקים שירותי מיגון ומנעולנות מקיפים מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו מנעולן בגבעת שמואל המתאפיין במתן שירותים איכותיים מקצועיים ואמינים.אנו מציעים פתרונות מיגון ומנעולנות ברמה גבוהה ומענה נקודתי לצרכים שונים של לקוחות רבים בין אם מדובר בלקוח עסקי ובין אם מדובר בלקוח פרטי אנו מבצעים את עבודתנו על הצד הטוב ביותר. מגוון עיסוקינו רחב בתחום המיגון והמנעולנות.
מנעולן בגבעת שמואל משלב בעבודתו כלים חדשניים במיוחד לפריצות שהוא מבצע ולעבודות אחרות בתחום.
חברתנו דוגלת במחירים הוגנים וידועים מראש, המחירים לרוב מסוכמים כבר בשיחת הטלפון, כך שאם אתם מחפשים מנעולן בגבעת שמואל כדאי לכם ללכת על בטוח כי מנעולן מחברתנו יהיה המקצועי והזריז ביותר, ונוכל להבטיח שהגעתם למקום הנכון!

חשיבות הניסיון בעת בחירת מנעולן בגבעת שמואל או בכל מקום אחר
כאשר אתם ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע במקרה זה מדובר במנעולן בגבעת שמואל, אחד הפרמטרים שחשוב מאוד שתבדקו הוא הניסיון והותק.
שימו לב לדברים, במיוחד כאשר מדובר בתחום המנעולים, כי בתחום זה ישנה חשיבות רבה לניסיון בעל המקצוע ולעיתים היא אפילו קריטית, לא רק למניעת
 נזק בדלת, אלא מחשש לגביי האחריות שתינתן- אם מדובר בחובבן הוא לא יצליח לעמוד בהתחייבות של האחריות, או לחלופין בשל חוסר ניסיונו בתחום המנעולים הוא לא ידע כיצד לתקן את התקלה המדוברת.
זו עובדה- מנעולן עם ותק רב יפרוץ כל דלת וכל מנעול ויבצע כל עבודה מקצועית אחרת במהירות ויעילות לעומת חסר ניסיון.