המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

במשך שנים ארוכות אנו מספקים שירותי מנעולנות לרכבים, בתים פרטיים ועסקים בגדרה והסביבה.
כל המנעולנים המועסקים בחברה שלנו הינם מנעולנים מורשים עם תעודת יושר של משטרת ישראל 

במידה ויש צורך להחליף חלק בדלת נשתמש אך ורק בחלקים מקוריים בעלי תקן ואישורים. 
נעניק בסיום עבודתנו אחריות מלאה, 
המחירים שאנו גובים הינם מחירים משתלמים ונוחים.
אנו מתמחים בתחום המנעולנות כבר עשור ומבצעים החלפת מנעולים וצילינדרים, פריצת מנעולים, פריצת רכבים ומגוון שירותי מנעולנות רבים ומקיפים שנפרט בהמשך.


חשיבות הזמינות במקצוע המנעולים

בעל המקצוע מנעולן הוא תמיד בזמינות מקסימלית וזאת בהתאם לדרישה הקיימת בשוק כך שאם נתקעתם דווקא ב4 לפנות בוקר אנו נמצא עבורך פתרון, ונגיע לחלץ אותך, והדבר יחסוך ממך לחפש מקום חלופי להעביר בו את יתרת הלילה וכמובן עוגמת נפש. מנעולן בגדרה יגיע במהירות לפרוץ עבורכם את המנעול בשביל שתוכלו להיכנס בשלווה ונחת הבייתה.

כל אדם בסופו של דבר ימצא את עצמו משתמש בשירות מנעולן מסיבות שונות ובשעות שאינן שגרתיות לפחות פעם אחת בחיים. מנעולן בגדרה לרשותכם 24 שעות ביממה זמין לקריאה בכל שעה ולאורך כל ימות השבוע ומצוייד בכל האישורים הנחוצים באופן חוקי.

למנעולן יש ניסיון בכל סוגי התקלות. למה זה חשוב?

זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים? אנו מציעים לכם לבחור במנעולן בעל ניסיון, וכמה שיותר ניסיון, יותר טוב, כי ככל שצבר יותר ניסיון בחייו כך ביצוע העבודה יתאפיין במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שבדומה לתחומים אחרים צבירת ניסיון מאפשרת לבעל מקצוע להעניק שירות איכותי וטוב הרבה יותר.
אחד הפרמטרים החשובים ביותר שצריך לבדוק 
כאשר ניגשים לבחור בעל מקצוע הוא הניסיון והוותק.

בתחום המנעולים חשיבות הניסיון הינה קריטית למניעת נזק בדלת וכן כי האחריות שתינתן חשובה, כי יש סיכויו גדול שבעל מקצוע חובבן לא יעמוד בהתחייבות של מתן אחריות או לחלופין מכיוון שהוא חסר ניסיון בתחום הוא יכשל בניסיון לתקן את התקלה, ויגבה דמי שירות רגילים, אך אתם תישארו עם התקלה ועם פחות שטר בכיס.

ככל שהמנעולן ותיק ומנוסה יותר כך הוא צבירת הניסיון תאפשר לו לבצע פריצה או עבודה אחרת במהירות ויעילות. בנוסף, הניסיון שלו שווה חיסכון בזמן יקר שלכם.

על זול לפעמים משלמים ביוקר


ישנם המון מנעולנים בשוק, לכן לקוחות פונים למנעולנים רבים לקבלת הצעות מחיר שונות, אך שימו לב ישנם גם חובבנים רבים שגובים עבור שירותיהם מחיר זול מהסיבה שהם חסרי ניסיון ולא מקצועיים, הם בעלי רצון ללמידה וצבירת ניסיון, אל תיקחו אותם על הגב שלכם.. אל תזמינו אותם רק כי המחיר שהם יקחו יהיה זול כי זה עלול להתגלות כטעות חמורה. בתחום זה, פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
בעל מקצוע שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק, יתגלה לרוב כחובבן או במקרה הגרוע יתגלה כגורם פלילי שמנסה להגיע לבתים ולקבל מידע
 למעשה פלילי. 

לכן, אל תבחרו את המנעולן על פי המחיר שהוא דורש בלבד, בידקו פרמטרים חשובים אחרים כמו הימצאותן של תעודות רישיון, בידקו מקצועיות והוכחה שאכן הינו בעל ניסיון רב שנים.

קשת שירותי מנעולים מקיפים בגדרה והסביבה

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים לסוגי דלתות שונות, בבית, במשרד, בעסקים, בחנויות, במפעלים, בבנקים ועוד על ידי פורץ מנעולים מקצועי
  • שירות לדלתות זכוכית דלתות פלדלת דלתות עץ ודלתות אלומיניום.
  • החלפת צילינדרים ומנעולים מכל סוג ע"י מנעולן בגדרה
  • פריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב מקצועי
  • פריצת כספות, והתקנתן בידי מנעולן בגדרה
 
 

מנעולן בגדרה 24 שעות: 052-960-1919