המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן בגן יבנה  24 שעות: 052-960-1919

צוות המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מורשים באישור משטרת ישראל תחת פיקוח מתמיד והעשרת המקצועיות והידע שלהם בתחום ע"י השתלמויות באופן סדיר מטעם החברה.

למה ראוי ונכון לצפות כשמזמינים שירותים של מנעולן בגן יבנה?
פעמים רבות אנו נפגשים עם לקוחות שמאוד מרוצים מהשירות שלנו, ואפילו מופתעים מרמת השירות הגבוהה ומספרים שבמקרי עבר שהזדקקו למנעולן הם קיבלו שירות ברמה נמוכה ולא ומקצועית בדיוק ההיפך מהשירות שקבילו אצלנו, אבל הם לא התלוננו, כי הם לא ידעו שמגיע להם לקבל יותר. 

זמינות: בתחום המנעולים יש לצפות לזמן המתנה קצר, עד 30 דקות, הרי שמנעולן רציני ואיכותי יוכל להתחייב לזמני הגעה מינימליים לאורך רוב שעות היממה. כמובן שאם מדובר בשירותים שאינם דחופים, לדוגמא אם אתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה או לתקן משהו אסטטי בדלת, אין חשיבות מיוחדת לזמני המתנה והגעה קצרים.
​אך
 כאשר מדובר במקרים דחופים במיוחד כמו המתנה במזג אויר לא נעים, או במקרי חירום שונים, חשיבות זמן המתנה עולה באופן משמעותי, ומנעולן בגן יבנה יגיע לחלץ אותכם במהירות האפשרית.


אופי השירות: ניתן ואפשר לצפות שהשירות יהיה נעים ואדיב. הרבה פעמים אנו שומעים סיפורים על בעלי מקצוע שהתנהגו בגסות רוח, לא היו נעימים ואדיבים. אנחנו מאמינים ששירות טוב צריך להעניק בחיוך, בסבלנות לכל לקוח.
אין שום סיבה שאם אתם מזמינים מנעולן בגן יבנה אפילו באמצע הלילה או בשבת, ולא תקבלו שירות אדיב ונעים, כי הרי כל נותן שירות צריך לדאוג שהלקוח שלו יהיה מרוצה לא רק ממה שקיבל, אלא גם מאיך שקיבל. מנעולן בגן יבנה מתחייב לשירות מעל המצופה, שישאיר חיוך.

 

ניסיון: ככל שהמנעולן יהיה בעל ותק וניסיון כך יתאפשר לו לבצע פריצה או כל עבודה אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שאתה ממהר 
לעבודה אך הרכב שלך נעול והמפתח בפנים אתה תזדקק לפריצת רכב, מיד תעדיף לשכור מנעולן מקצועי וותיק שמכיר היטב את דגמי המכוניות השונים ויודע להתאים עבורם במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויפרוץ תוך זמן קצר.

 

התמחות בפריצת והחלפת כל סוגי המנעולים 

העבודות הנפוצות ביותר בתחום המנעולים הם פריצת מנעולים, והחלפות צילינדרים ועל עבודות אלו ועוד תמצאו מענה מהיר במומחיות רבה. 
החלפת מנעולים - התקנה והחלפה של מנעולים בדלתות, החלפת צילינדרים בדלתות פלדלת עץ זכוכית פח ואלומיניום. החלפת מנעולי כספת ע"י מנעולן בגן יבנה
שירותי פריצה- פריצת מנעולים בגן יבנה, פריצת רכבים בגן יבנה, פריצת כספות בגן יבנה