המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן בגני תקווה  24 שעות: 052-960-1919

מנעולן בגני תקווה בעל אישור ממשטרת ישראל וכן בעל תעודת מנעולן מוסמך כך שתוכלו להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לדירה שלכם.
החלפת צילינדר בגני תקווה או בכל מקום אחר נדרשת כל מספר שנים אם ביוזמתנו - על מנת לאבטח בצורה טובה ביותר את הבית או העסק ואם בעקבות סיבות אחרות:


קיימות סיבות רבות להזמנת החלפת צילינדר בגני תקווה שלא ביוזמת הלקוח כלומר קרה מקרה מסויים שאילץ את הלקוח להחליף צילינדר:

בלאי הצילינדר- לאחר שהצילינדר נתקע או החל לזייף בפעילותו.

מעבר דירה-  סיבה נפוצה להזמנת שירות החלפת מנעולים בגני תקווה או בכל עיר אחרת שאליה עברתם כבר ביום הראשון של העברת הריהוט והציוד, החלפת מנעולים היא פעולה קריטית מכיוון שהמפתח שמסרו לכם היה שייך למישהו אחר קודם לכן, ולא תוכלו לדעת למי שוכפל עותק כמה שוכפל והאם יש לשכן או לבעל הדירה עותק? לא ניתן לדעת בוודאות את הפרטים הללו ולכן אין לקחת סיכון בדברים האלה, ולסכן את חפצינו ואת ביטחונינו, על כן, כדאי לבצע החלפת מנעולים בגני תקווה מיד בכניסה.

גניבת המפתח או אובדנו בסביבת המגורים: במידה ואבד לכם מפתח הפלדלת בסביבת מגוריכם או שנמצא בסמוך למפתח מדבקה עם כתובת מגוריכם תיאלצו לבצע החלפת מנעולים בגני תקווה במהירות האפשרית בכדי שהגנב לא יגיע לביתכם ויכנס בקלות בעזרת המפתח שלכם.

  • טיפ קטן- הימנעו מלהשאיר את מפתחות הדירה או הרכב מתחת לעציצים, בארון חשמל או במקום "סודי" אחר בגלל שהגנבים מחפשים את המפתחות דווקא שם, ושום מנעול לא יוכל להגן עליכם מפני גנב המצויד במפתח מתאים.


לאחר שיפוץ נרחב: אם במהלך שיפוץ הבית המפתח שלכם נמסר לאחד הפועלים, יש סיכון שהמפתח שוכפל.. במקרה כזה מנעולן בגני תקווה ימליץ לבצע החלפת צילינדר בפתח תקווה בהקדם.


במקרה של פריצה לביתכם: 
לאחר שפרצו לכם והשאירו נזק גדול והדלת פרוצה, צריך לתקן אותה ועדיף כמה שיותר מהר, על מנת לחזור לשיגרה ולנעול את הדלת בביטחון. לכן, נבצע החלפת צילנדר בגני תקווה.
מנעולן בגני תקווה ממליץ מאוד לאחר פריצה לשדרג את רמת המיגון של הדלת שלכם ע"י התקנת צילינדר איכותי כי אם הצליחו לפרוץ פעם אחת יצליחו גם בפעם השניה ותהיו חייבים להקשות על הגנבים שלא יקרה שנית חלילה ולהתקין צילינדר שלא ניתן לפרוץ בפריצה שקטה- שיהיה מוגן מפני קידוח.
ישנה אפשרות לשדרג יותר את רמת המיגון ע"י התקנת מנעול כספת עליון שהוא מנעול נוסף לדלת. הדבר ממגן את הבית בצורה יוצאת דופן.


מנעולן גני תקווה - מנעולן בגני תקווה I מנעולנים בגני תקווה I מנעולן לרכב בגני תקווה I מנעולן רכב בגני תקווה I פריצת רכבים בגני תקווה I פורץ מנעולים גני תקווה I החלפת מנעולים בגני תקווה I החלפת צילינדר בגני תקווה I מפתח לרכב בגני תקווה I תיקון דלתות בגני תקווה I מתקן דלתות בגני תקווה I פריצת כספות בגני תקווה I פורץ דלתות גני תקווה I פתיחת דלתות גני תקווה