המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן ביהוד : 052-960-1919

ישנן סיטואציות רבות שבהן תזדקקו לשירותו של מנעולן ביהוד:
  • במקרים שהמפתח אבד או נגנב
  • המפתח נשבר בתוך המנעול או מחוצה לו
  • לאחר התפרצות לדירתכם על ידי גנבים
  • הרכב ננעל ואין לכם אפשרות לפתוח בעצמכם
 
בחירה נכונה במנעולן ביהוד:

1. רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: 
- לנו תעודת יושר ממשטרת ישראל המעידה שלא קיים
 בעברנו פלילי.
- תעודת מנעולן "מוסמך" - מעידה על סיומו של קורס בתחום המנעולים בהצלחה.

2. זמינות הגעה: שירותינו ניתנים 24/7 וזמני ההגעה מהירים במיוחד, זמנכם חשוב ולכן נשתדל להגיע במהירות האפשרית גם כשלא מדובר במקרה חירום.
3. מחיר: חשוב שהמנעולן יגבה בסוף העבודה שביצע סכום כסף הוגן, עם זאת שימו לב לפני הזמנתו שהמחיר שהוא דורש איננו נמוך משמעותית מהמקובל בשוק בשביל שלא תיפלו על חובבן או חלילה על אדם פלילי.
4. מקצועיות- ללא נזק: מקצועיות, ותק, ונסיון של בעל המקצוע המבוקש הן התכונות החשובות ביותר שאתם צריכים לחפש כי אף אחד לא היה מסכים שיגרמו לדלת שלו נזק אסטטי או מכאני.


מרכז המנעולים דוגל בתמחור מחירים הוגנים וידועים מראש, כאשר המחירים מסוכמים כבר בשיחת הטלפון, כך שאם אתם מחפשים מנעולן ביהוד כדאי שתלכו על בטוח, כי מנעולן מחברת מרכז המנעולים הארצי יהיה מקצועי וזריז ביותר ונוכל להבטיח שהגעתם למקום הנכון! אנו מספקים קשת רחבה של שירותי מיגון ומנעולנות מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו מנעולן ביהוד שמתאפיין במתן שירות איכותי מקצועי ואמין שנים רבות.
מנעולן ביהוד משלב בעבודתו טכנולוגיות שונות ומשתמש בכלים החדשניים ביותר שקיימים בשוק לפריצות או לעבודות מקצועיות בתחום.

 

מנעולן ביהוד לבתי עסק

לא כל מנעולן ביהוד הינו בעל ניסיון מספק, אבל אצלנו כל הצוות מתהדר ביותר מ-15 שנות ניסיון. 
בעלי עסקים רבים מחזיקים מנעולים חשמליים או אינטרקום בדלת הכניסה לעסק ומרגישים ממוגנים במיוחד, אל עם זאת, חוששים ממקרה שדווקא כשהם יהיו לחוצים במיוחד להיכנס לעסק שלהם בבוקר, פתאום המנעול החשמלי לא יעבוד או האינטרקום יתקלקל. 
במקרה חירום שכזה חשוב לבחון את זמן הגעתו של מנעולן ביהוד שיגיע על מנת לפרוץ את דלת העסק בהצלחה ולתקן את המנעול החשמלי או האינטרקום התקול וכך לאפשר לעסק חזרה לשגרה וקבלה של לקוחות.
פורץ מנעולים ביהוד, זה לא רק מנעולן שמגיע לפרוץ דלתות ובזה נגמר העיניין. שכן, כאשר אתם מזמינים פורץ לבית העסק ביהוד כדאי שתוודאו שאכן מדובר באדם מספיק מקצועי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להיעשות באופן שלא יסב נזק לדלת עצמה.

לכן, כאשר אתם מזמינים לבית העסק פורץ מנעולים ביהוד, אנו ממליצים לכם לוודא שהמנעולן הוא אכן פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה.
בנוסף, חברת מרכז המנעולים מתמחה גם בהתקנת מחזירי דלת, החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית, תיקון דלתות אש, וצרכים מיוחדים הפונים לבעלי עסקים. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה ונוכל לתת לכם הצעת מחיר ולהגיע בהקדם. מקצועיות מובטחת.


חשיבות הניסיון בעת בחירת מנעולן ביהוד או בכל מקום אחר

כאשר אתם ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע במקרה זה מדובר במנעולן ביהוד, אחד הקטגוריות שחשוב מאוד שתבדקו הוא הניסיון והותק. 
חשיבות הניסיון הינה קריטית במיוחד בתחום המנעולים, גם למניעת נזק בדלת וגם מחשש לגביי האחריות שתינתן, או שלא - אם בעל המקצוע חובבן הוא לא יעמוד בהתחייבות של האחריות, או לחלופין בשל חוסר ניסיון בתחום המנעולים הוא לא ידע איך לתקן את התקלה המדוברת.

זו עובדה- מנעולן בעל ניסיון רב מבצע פריצה או עבודה מקצועית אחרת במהירות ויעילות לעומת חובבן.

מנעולן יהוד - מנעולן ביהוד I מנעולנים ביהוד I מנעולן לרכב ביהוד I מנעולן רכב ביהוד I פריצת רכבים ביהוד I פורץ מנעולים ביהוד I החלפת מנעולים ביהוד I החלפת צילינדר ביהוד I מפתח לרכב ביהוד I תיקון דלתות ביהוד I מתקן דלתות ביהוד I פריצת כספות ביהוד I פורץ דלתות יהוד I פתיחת דלתות יהוד