המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

אנו גאים ביכולתנו לספק כבר עשור מאז שהחברה הוקמה שירותים מקיפים עבור רכבים, בתים ובתי עסק.
אנו דוגלים במתן שירות אמין ומקצועי בשילוב מחירים הוגנים עבור כל מוצר או שירות שהלקוח דורש.

מנעולן בכפר סבא מחזיק באישורים הדרושים על מתן לתת שירות מנעולנות על פי חוק- אישור ממשטרת ישראל וכן אישור הסמכה כ"מנעולן מוסמך". ופועל שנים בתחום בעל מומחיות רבה בכל הקשור באופן ישיר או עקיף למנעולים


שירותי מנעולנות שמעניק מנעולן בכפר סבא

פריצת והחלפת צילינדרים בדלתות מכל הסוגים: דלתות פלדלת, אלומיניום, עץ, וזכוכית 

שכפול מפתחות לרכבים ולשערים חשמליים.

פריצת כספות מכל הסוגים- מכספת ביתית ועד כבדות

פריצת כל כלי הרכב מכל הדגמים והחברות.

זמינות במקצוע המנעולים הוא ערך עליון

קיימים בתחום שלנו גם שירותי חירום- מצבים רבים שיכולים להיות קריטיים במיוחד וזמן ההגעה שלנו אליהם חשוב מאוד אפילו עד כדי הצלת חיים, לדוגמא כאשר ילד ננעל במכונית, אנו נפעל בזריזות ובמקצועיות.
צוות המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מוסמכים באישור משטרת ישראל ועומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד שהחברה הציבה לעצמה. מנעולן בכפר סבא 
יגיע אליכם תוך מספר דקות מרגע הזמנתכם.
אנו עומדים לרשותכם 24/7 כי המקצוע מנעולן הינו דורש זמינות מיידית בתדירות גבוהה לרוב, גם בשעות לא שגרתיות. 
אנו מעניקים זמינות מיידית ומענה רציף לטלפונים 24 שעות ביממה. הגעה מהירה של מספר דקות.


מקצועיות וניסיון
בחירה נכונה חשובה מאוד כאשר מחפשים מנעולן מקצועי וכדאי לבחור על פי שיקולים נכונים תוך התמקדות בשנות הניסיון של המנעולן המבוקש, ככל שצבר יותר ניסיון כך העבודה תתבצע במקצועיות וזריזות רבה יותר ויוצעו פתרונות איכותיים יותר.
הדרך הטובה ביותר לדעת האם מנעולן הינו מקצועי הוא לוודא שאכן הוא ותיק ובעל ניסיון של שנים ולבחון את כמות שירותיו- ככל שקשת שירותיו רחבה יותר כך הוא בוודאי יהיה יותר מקצועי בתחומו, אם הוא פועל שנים רבות בתחום הידע שלו יתפרס על פני שטח רחב יותר והוא ידע לפתור את כל סוגי התקלות למיניהם, לכספות, רכבים, שערים חשמליים, ועוד.

בתחום המנעולים חשיבות הניסיון תהיה לעיתים קריטית, גם לגביי מניעת נזקים למנעולים ולדלות וגם לגביי האחריות שתינתן על העבודה שבוצעה, הרי חובבן לא יהיה מסוגל לעמוד בהתחייבות של הענקת אחריות או לחלופין ממחסור בניסיון בתחום פתירת התקלה תיכשל והלקוח ישאר עם התקלה אך ישלם עבור הגעתו של הטכנאי עד ביתו, וזמן העבודה שניסה לפתור את התקלה.

על זול לפעמים משלמים ביוקר

כאשר לקוחות פונים למנעולנים על מנת לקבל הצעת מחיר, הם שוכחים דבר אחד- שישנם מנעולנים רבים, אך בניהם מסתובבים חובבנים שעבור שירותיהם גובים מחירים זולים מהסיבה הפשוטה שהם פחות מנוסים ומקצועיים ורק רוצים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תזמינו אותם רק בגלל שהם גובים מחיר נמוך יותר, כי הבחירה עלולה להתגלות כטעות חמורה. בתחום המנעולים במיוחד, פעמים רבות קורה שלקוחות משלמים על מחיר זול ביוקר.
אם מנעולן דורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק מדובר כנראה בחובבן או במקרה הרע בגורם פלילי המנסה לקבל אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, ביחרו בתבונה, לא רק על פי המחיר שהוא דורש, אלא תשימו לב לקטגוריות של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים.

מנעולן בכפר סבא הוא בעל ניסיון רב בתחום ומקצועי במיוחד כבר יותר מעשור וישמח להעניק לכם שירות אישי מכל הלב, חייגו כבר עכשיו 052-960-1919

 
 

מנעולן בכפר סבא 24 שעות: 052-960-1919