המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן במודיעין  24 שעות: 052-960-1919

במהלך השנים התפתחה חברת מרכז המנעולים הארצי תוך שהיא מקבלת מידי שנה המלצות חמות מלקוחותיה וכן זוכה בדירוגים בינלאומיים מטעם העמותה הישראלית של המנעולנים המקצועיים הבינלאומיים לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום המנעולים.
צוות המנעולנים המועסקים בחברה שלנו וביניהם מנעולן במודיעין ישמחו לספק עבורכם את שירות אישי ומקצועי במיוחד. אנו שואפים למצויינות בעת נתינת השירות במשך שנים ולכן כל צוות המנעולנים אצלנו הינם מנעולנים מורשים באישור משטרתי תחת פיקוחינו המתמיד והעשרת המקצועיות והידע שלהם בתחום על ידי השתלמויות מטעמנו באופן סדיר.
בנוסף, בעקבות דרישתנו למצויינות, במהלך עבודותינו נתקין בדלתות אך ורק חלקים מקוריים בעלי תקן ואישורים. אנחנו לא מחזיקים בצילינדרים "חד פעמיים" שיתקלקלו לאחר כחודש, ואז שוב יהיה צורך בהחלפת צילינדר.
אנחנו מאוד אמינים, ומעניקים אחריות עבור כל עבודה שביצענו, ועומדים בכך בהצלחה רבה זה שנים, ולכן אנו מצליחים. 
המחירים שאנו נותנים הינם מחירים משתלמים ונוחים מאוד. אנו אמינים והוגנים במיוחד.
מנעולן במודיעין מתמחה בפריצת מנעולים, החלפתם, פריצת רכבים ושירותי מנעולנות רבים שנפרט בהמשך.

 

פורץ מנעולים במודיעין מכבים רעות

במידה וננעלתם מחוץ לבית או לרכב במודיעין אתם זקוקים לפורץ מנעולים במודיעין מקצועי, אמין, וזול הגעתם לבעל המקצוע המתאים. לרוב, פריצת דלת פלדלת בדירה תחייב קדיחה של צילינדר המנעול, ובעקבות כך יהיה צורך בהחלפת מנעולים במודיעין. ישנם סוגים שונים של צילינדרים, בחרו היטב.
 

פורץ רכבים במודיעין

שירות פריצת רכב זהו שירות מהיר יחסית, שאינו כרוך בעבודה מרובה. יש להקפיד שיגיע מנעולן רכב ותיק ומנוסה או פורץ רכבים אמין על מנת למנוע נזקים מיותרים לדלתות הרכב או למנעולי הרכב. שכן, פורץ רכבים חובבן עלול לגרום נזק לרכב,  ויש להימנע מהזמנתו ע"י סירוב קבלת הפיתוי של מחיר זול במיוחד, שאותו תשלמו אחר כך בתיקון הנזק.
פורץ רכבים במודיעין ותיק ומנוסה יוכל לספק לכם שירותי פריצת רכבים תוך מספר דקות וללא גרימת נזק לרכב שלכם. אם איבדתם את העותק האחרון של מפתח הרכב שלכם, או שאינכם בטוחים ב100% שהמפתחות ברכב, תציינו זאת בפני המנעולן על מנת שהוא ישלח פורץ רכבים שהוא גם מנעולן רכב בעל מכונה ברכב לשכפול מפתחות ושחזור מפתחות.

 

זמינות בתחום המנעולנות אינו דבר שולי

מנעולן הוא בעל מקצוע שזקוקים לו בכל שעה ובמיידית, כל אדם מצא את עצמו פעם אחת לפחות בחייו מזמין מנעולן מסיבות שונות ובשעות לא שגרתיות בדרך כלל. ולכן אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה עםת כל האישורים הנחוצים כדי לעסוק במקצוע באופן חוקי.

מנעולן, בהשוואה לבעלי מקצוע אחרים, חייב להיות בזמין תמיד וזאת על פי הדרישה בשוק, כך שאם באמצע הלילה תיתקע מנעולן במודיעין יגיע במהירות ויפרוץ עבורך את הדלת בזריזות כך שתוכל להיכנס בשלווה וברוגע הבייתה.
 

חשיבות הניסיון

כאשר עומדים במצב שבו צריך לבחור מנעולן במודיעין או כל עיר אחרת בארץ ישראל, אחד הפרמטרים שחייב לבדוק הוא הניסיון והותק של המנעולן. רבים שוכחים לבדוק סעיף זה אך רבותיי, הוא החשוב מכל!! אם המנעולן שהזמנתם חביב והמחיר כמעט חינם והעבודה נראת מזעזעת, זה לא שווה כלום ושום דבר.
ככל שבעל המקצוע צבר יותר ניסיון הוא יוכל לבצע את העבודה במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שבכל תחום הניסיון שצבר בעל המקצוע יאפשר לו להעניק את שירותיו כאיכותיים וטובים הרבה יותר.
כשמדברים על תחום המנעולים חשיבות הבדיקה קריטית לא רק לגביי אם היווצרות נזק בדלת אלא לגביי האחריות, שמא בעל מקצוע שהינו חובבן איננו יוכל לעמוד בהתחייבות שלו לגביי האחריות או לחלופין מכיוון שאין לו ניסיון בתחום הוא לא ידע איך לפתור את התקלה שלכם ויגבה עבור השירות שלו כסף, ויסתלק משם, ואתם- תישארו עם התקלה שלשמה קראתם לו ועם פחות שטר בכיס.
ככל שהמנעולן בעל ותק וניסיון כך הוא יצבור ניסיון שיאפשר לו לבצע פריצה או כל עבודה אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שתצטרכו להגיע מהר לעבודה אך הרכב יהיה נעול והמפתח בפנים תזדקקו לפריצת רכב, מיד העדיפו לשכור את מנעולן במודיעין שיהיה מקצועי וותיק שיכיר היטב את כל המכוניות וידע להתאים עבורם במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויבצע פריצה תוך דקה.
הזמינו מנעולן ותיק שידע לבצע כראוי פריצה או כל עבודה מקצועית אחרת הקשורה במנעולים דלתות, דלתות זכוכית, כספות, רכבים, שערים חשמליים, במהירות ויעילות לעומת מנעולן חסר ניסיון.

 

על זול לפעמים משלמים ביוקר

פעמים רבות לקוחות יפנו במהלך חיפושיהם למנעולנים ויקבלו הצעות מחיר רבות, ישנם המון מנעולנים בשוק, וישנם גם חובבנים שעבור שירותיהם מבקשים מחיר זול מהסיבה שהם פחות מנוסים ומקצועיים ורק מנסים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תיקחו אותם על הגב שלכם ותזמינו אותם רק בגלל שהם ביקשו מחירים נמוכים יותר עבור שירותי המנעולנות, מכיוון שדבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה.
בתחום זה, פעמים רבות קרה שצרכני שירות מנעולים שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק יתגלה לרוב מנעולן חובבן או במקרה הגרוע גורם פלילי שרק שואף להגיע לבתים לקבלת אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, אל תבחרו במנעולן מסויים רק על פי המחיר שהוא דרש, בידקו פרמטרים נוספים כמו תעודות רישיון, כמו מקצועיות וכל הוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים.


קשת שירותי מנעולים מקיפים תחת קורת גג אחת

  • מנעולן במודיעין לבית ולרכב, מוסמך, ובאישור משטרת ישראל.
  • מנעולן במודיעין שהוא גם פורץ מנעולים במודיעין מומחה לפריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים
  • -    החלפת מנעולים במודיעין בשירות מנעולן במודיעין, החלפת צילינדרים לכל סוגי הדלתות, אחריות מלאה בכל עבודה לתקופה ארוכה.
  • תיקון דלתות במודיעין  מנעולן במודיעין מומחה לתיקון דלתות ומחליף ומתקן מנגנוני נעילה לדלתות.
  • פורץ רכבים במודיעין מנעולן במודיעין פורץ רכבים מכל הדגמים, אנו מבצעים פריצת בכמה שניות ובזמן הגעה מיידי.
  • מנעולן רכב במודיעין- מנעולן רכב המבצע שכפול מפתחות רכב, תיקון צילינדרים של רכבים, שחזור מפתחות, אימובילייזר, ניתוק קודנית ועוד.
  • פורץ כספות במודיעיןאנו מעמידים לרשותכם את מנעולן במודיעין מכבים רעות שהוא פורץ כספות במודיעין.