המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן במזכרת בתיה  24 שעות: 052-960-1919

צוות המנעולנים שלנו מורשים באישור משטרתי תחת פיקוח מתמיד והעשרת המקצועיות והידע שלהם בתחום על ידי השתלמויות באופן סדיר מטעם החברה..

למה ראוי ונכון לצפות כשמזמינים שירותים של מנעולן במזכרת בתיה?
פעמים רבות אנו נפגשים עם לקוחות שמאוד מרוצים מהשירות שלנו, ומספרים שבמקרי עבר שנזקקו לשירות של מנעולן הם קיבלו שירות ברמה נמוכה ולא ומקצועית בדיוק ההיפך מהשירות שקבילו אצלנו, אבל הם לא התלוננו, כי הם לא ידעו שמגיע להם לקבל יותר. 

זמינות המנעולן: יש לצפות כי זמן ההמתנה יהיה קצר, ובכל מקרה לא יעלה על 30 דקות, הרי שמנעולן רציני ואיכותי יוכל להתחייב על זמני הגעה מינימליים לאורך רוב שעות היממה. כמובן שכשמדובר בשירותים שאינם דחופים לדוגמא אם אתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה או לתקן משהו אסטטי בדלת אין חשיבות מיוחדת לזמני המתנה והגעה קצרים. עם זאת, כאשר מדובר במקרים דחופים במיוחד כמו המתנה במזג אויר לא נעים, או במקרי חירום, חשיבות זמן המתנה קצר עולה באופן דרסטי, ומנעולן במזכרת בתיה יגיע לחלץ אותכם במהירות האפשרית.

אופי השירות: ניתן ואפשר לצפות שהשירות יהיה נעים ואדיב. הרבה פעמים אנו שומעים סיפורים על בעלי מקצוע גסי רוח, לא נעימים ואדיבים. אנחנו מאמינים ששירות טוב מעניקים עם חיוך, עם סבלנות לכל לקוח.
אין שום סיבה שאם אתם מזמינים מנעולן במזכרת בתיה אפילו באמצע הלילה, ולא תקבלו שירות אדיב ונעים, שהרי כל נותן שירות צריך לדאוג שהלקוח יהיה מרוצה לא רק ממה שקיבל, אלא גם מאיך שקיבל.

 

ניסיון: ככל שהמנעולן בעל ותק וניסיון כך הוא יתאפשר לו לבצע פריצה או כל עבודה אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שאתם ממהרים
 לעבודה אך הרכב נעול והמפתח בפנים אתם זקוקים לפריצת רכב, מיד העדיפו לשכור מנעולן מקצועי וותיק שמכיר היטב את כל דגמי המכוניות ויודע להתאים עבורם במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויפרוץ תוך דקה.

 

מומחיות בכל סוגי המנעולים 

העבודות הנפוצות ביותר בשוק המנעולים הם פריצת מנעולים, והחלפת צילינדרים ועליהן תמצאו מענה מהיר במומחיות רבה. 
החלפת מנעולים בידי מנעולן במזכרת בתיה - התקנה והחלפה של מנעולים בדלתות, החלפת צילינדרים בדלתות פלדלת עץ זכוכית פח ואלומיניום. החלפת מנעולי כספת ע"י מנעולן במזכרת בתיה.
שירותי פריצה במזכרת בתיה- פריצת מנעולים וצילינדרים, פריצת רכבים במזכרת בתיה, פריצת כספות.


המנעולן עושה שימוש בכלי העבודה החדשים והמתקדמים ביותר בשוק

אנו מחזיקים בכלים החדשים והעדכניים ביותר שקיימים בשוק, אנו משלבים טכנולוגיה מתקדמת בעבודתנו ונוהגים להתעדכן בכל עת על מנת להיות יעילים יותר בעבודתנו.
במקרה בו אתם תקועים מחוץ לביתכם או לרכבכם, הפיתרון המיידי לא חייב להיות פריצת המנעול והחלפתו, כדי לפרוץ
 יש להשתמש בכלי עבודה מיוחדים על מנת להימנע מגרימת נזק למנעול ולדלת. מנעולן במזכרת בתיה עובד בזהירות ביסודיות ובמקצועיות.