המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן בסביון  24 שעות: 052-960-1919

מנעולן בסביון מספק שירותי מיגון ומנעולנות בסבין הכוללים:

  • מנעולנות רכב- פריצת רכבים, שירותי מנעולן רכב

  • מנעולנות לבתים ומשרדים

  • פורץ מנעולים בסביון

 

במקרים אלו החלפת מנעולים בסביון והסביבה איננה בגדר המלצה אלא אילוץ:

  • לאחר אובדן/ גניבת מפתח. יש צורך להחליף מנעול מהחשש שיפרצו לדירה בעזרת המפתח שאבד/ נגנב.

  • כניסה לדירה חדשה- על מנת לפקח שהמפתח שלכם ישאר אך ורק אצלכם תהיו מוכרחים להחליף צילינדר מיד לאחר המעבר הראשוני של הציוד לדירה החדשה, מכיוון שייתכן שעותק של המפתח מוחזק בידיו של הדייר הקודם, בעל הבית או המתווך ולא ניתן לדעת אצל מי מהם וכמה עותקים ברשותם.

  • בעת קושי בניסיון לסובב את המפתח לשם פתיחת ונעילת הדלת, בשחיקה רבה הדלת תיתקע.


ישנם מספר סוגי צילינדרים:

צילידר משונן:  צילינדר פשוט המותאם לדלתות עץ ואלומיניום ולכן מחירו של צילינדר זה נמוך יחסית לשאר הסוגים
מנעול צילינדר: מיועד לכל סוגי דלתות הפלדלת- מופעל באמצעות גלגל שיניים המניע את בריחי המנגנון ומאפשר נעילת דלת באופן בטוח יותר מצילינדר משונן. ישנו מגוון רחב וסוגים שונים של צילינדרים- מהפשוטים והזולים ועד האיכותיים ביותר שנבדלים ברמת המיגון שהם מעניקים בעיקר.

מנעולי תלייה: מנעולים המותקנים בדרך כלל במוסדות ובתי עסק מופעלים ע"י חיבור שני ווים הנסגרים במנעול תלייה, גם בין מנעולי התלייה ישנם סוגים רבים הבחירה תלויה ברמת המיגון שאתם דורשים ובתקציבכם.
צילינדר כפתור/ פרפר: זהו מפתח קבוע המחובר לצידה הפנימי של הדלת. יתרון בולט שלו הוא הקלה על עיניין נעילת הדלת. צילינדר זה מותקן לרוב בבתים פרטיים, בתי אבות ובמקומות ציבוריים שונים.


 

ביצוע של החלפת מנעולים בסביון תיעשה בעזרת מנעולן מוסמך מורשה בלבד:

אנו משערים שלא תסכימו להכניס אדם פלילי שלא הולך בדרך הישר לביתכם לשם ביצוע החלפת מנעולים בסביון. פעולה זו דורשת מנעולן מוסמך ומורשה שיהיה מנוסה וכמובן אמין שמחזיק תעודת יושר משטרתית ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. 

חברת מרכז המנעולים הארצי מחזיקים ברישיון משטרתי, ומספקים מחירים נוחים ומשתלמים. 
לנו צוות מקצועי שעבר קורס הסמכה במקצוע מנעולן מורשה ואלפי לקוחות מרוצים, בעת הזמנתך אותנו תוכל להיות בטוח שנבצע עבודה מקצועית ואיכותית ותצא מרוצה.

 

 

מרכז המנעולים הארצי הבחירה הנכונה

כאשר נגיע אליך על מנת לבצע החלפת מנעולים בסביון נציג בפניך מבחר גדול של צילינדרים שונים המיועדים לכל דלת פלדלת או לכל דלת שתבחר, ואתה זה שתבחר את הצילינדר המתאים לך ביותר מבחינת רמת המיגון הנדרשת וכן מבחינת תקציבך. 
המגוון שנציג הינו רחב- הצילינדרים המתקדמים ביותר הינם צילינדרים המגיעים עם "כרטיס בקרת שיכפול" שתפקידו הוא לבקר על כך שרק בעל הבית יוכל לשכפל את המפתח שלו, ובכך ימנע שכפול של המפתח ע"י זרים לדוגמא-  עוזרת הבית, השכן, או מישהו אחר שנתתם לו מפתח באחד מהימים.

 


אנו מזמינים אותכם ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם לצורך החלפת מנעולים בסביון באופן מהיר ומקצועי