המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן בעומר  24 שעות: 052-960-1919

החשיבות לביצוע פעולת החלפת מנעולים בדירה החדשה, טיפים לפני הזמנת השירות, ופרמטרים שחשוב לבחון כאשר המנעולן אצלכם:
 

כאשר לקוחות מזדמנים נשאלו מהו הפחד הגדול ביותר שלהם הם השיבו - הפחד מפני פריצה לביתם, וכתוצאה מכך פגיעה בביטחונם, פגיעה הן מבחינת רכוש והן מבחינת פגיעה בגוף ובנפש במשפחה.
בהתאם לכך, אנו כחברה גדולה למנעולנות, עושים את מיטב מאמצינו על מנת לסכל מקרי פשע מפחדים מסוג זה, ונמגן ככל שניתן את הדירה, כל מנת למנוע חדירה של גנבים, שהנגישות לביתכם תהיה אפשרית אך ורק עבורכם ועבור בני ביתכם.
לפי כך המלצתנו שבעת מעבר לדירה חדשה גם כאשר מדובר בהשכרת דירה או קניית דירה חדשה מהקבלן וגם אם מדובר בשיפוץ דירתכם הנוכחית, הקפידו לבצע באופן מיידי החלפת מנעולים בעומר ואל תיקחו סיכון מיותר, הרי בסופו של דבר החלפת הצילינדר בעומר תשתלם מבחינה כספית, הרי העלות תהיה זולה הרבה יותר מאשר פריצה חלילה של גנבים לביתכם.
פורץ מנעולים בעומר יהיה מוכן לקריאתכם 24 שעות ביממה, בין אם מדובר בפריצת דלת בעומר או החלפת מנעול בכניסה לדירה, אנו זמינים עבורכם בכל שעות ביממה.

 

טיפים לבחירת מנעולן בעומר:

רישיון: הבחירה במנעולן עלולה להיות קריטית, מכיוון שמנעולן זהו בעל מקצוע שונה מבעלי מקצוע אחרים שתזמינו לביתכם. ראשית, מומלץ לוודא שמדובר במנעולן מורשה ומוסמך שעובד עם רישיון ממשטרת ישראל.
הדבר יסייע לכם לפסול כמה מנעולנים חובבנים או במקרה הגרוע אנשים פליליים.


ניסיון: הניסיון הוא אחד הפרמטרים שהכי משפיעים על איכות העבודה של המנעולן, על מהירות עבודתו, ובכלל על שביעות רצון סופי. בתחום המנעולים במיוחד אף לקוח לא היה מסכים שחובבן יגיע לביתו, במקרה הטוב החובבן יעבוד זמן כפול ומכופל ממנעולן אחר ובמקרה הרע יגרום לבעיה חדשה ונזק!! עבודה של החלפת מנעולים בעומר לא צריכה לקחת יותר מכעשרים דקות. דבר שלישי, תוודאו שאכן מדובר ב- מנעולן בעומר ולא במנעולן מרוחק. אם מנעולן מתל אביב יגיע לביתכם הוא יקח לכם מחיר כפול מאשר מנעולן שמגיע מקרוב.

מנעולן בעומר מבצע שירותי החלפת מנעולים בעומר, תיקון דלתות בעומר, פריצת רכבים בעומר, פורץ מנעולים בעומר ועוד