המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

אנו גאים ביכולתנו לספק בעזרת מנעולן מוסמך שירותי מנעולנות מלאים לרכבים ובתים ברחבי פתח תקווה במשך שנים רבות.
אנו דוגלים במצויינות ולכן כל המנעולנים המועסקים בחברתנו הינם מנעולנים מורשים באישור משטרת ישראל תחת פיקוחינו המתמיד והעשרת הידע והמקצועיות שלהם על ידי השתלמויות מטעמנו באופן סדיר.
בנוסף בעקבות דרישתנו למצויינות אנו מתקינים אך ורק חלקים מקוריים בעלי תקן ואישורים. אנחנו לא מתעסקים בצילינדרים "חד פעמיים" המתקלקלים תוך חודש, ואז שוב נוצר צורך להחליף צילינדר.
אנחנו מאוד אמינים ומעניקים אחריות עבור כל עבודה שביצענו ועומדים בכך בהצלחה רבה זה שנים, ולכן אנו מצליחים. 
המחירים שאנו מעניקים הינם מחירים משתלמים ונוחים עד מאוד. אנו אמינים והוגנים.
אנו מתמחים בפריצת מנעולים, החלפתם, פריצת רכבים ושירותי מנעולנות רבים ומקיפים שנפרט בהמשך.

זמינות בפתח תקווה יותר מכל דבר אחר
מנעולן זהו מקצוע שזקוקים לו בכל שעה, כל דייר בסופו של דבר ימצא את עצמו לפחות פעם אחת בחייו מזמין מנעולן מסיבות שונות ובשעות לא שגרתיות לעיתים. 
אנו עומדים לרשותכם 24/7 ולנו את כל האישורים הנחוצים על מנת לעסוק במקצוע המיגון והמנעולנות באופן חוקי.

מנעולן, בהשוואה לנותני שירות במקצועות אחרים, הוא איש מקצוע בעל זמינות מקסימלית כי הדרישה בשוק יצרה מצב כזה, כך שאם נתקעת דווקא ב3 לפנות בוקר יהיה פתרון, ויגיעו לחלץ אותך, ולא תאלץ לחפש מקום חלופי להעביר בו את יתרת הלילה. מנעולן בפתח תקווה יגיע במהירות ויפרוץ עבורך את הדלת בזריזות ותוכל להיכנס בשלווה ונחת הבייתה.

חשיבות הניסיון בפתח תקווה
אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים חשוב מאוד שתבחרו במנעולן בעל ניסיון רב, ככל שצבר יותר ניסיון הוא יבצע את העבודה במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שבכל תחום הניסיון שצבר בעל המקצוע יאפשר לו להעניק לכם שירותים איכותיים וטובים הרבה יותר.
אז מדוע הניסיון הוא פרמטר מאוד חשוב וקריטי בבחירת המנעולן?
בדומה לתחומים אחרים בחיי היום יום שלנו, כאשר ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שצריך לבדוק הוא הניסיון והוותק של בעל המקצוע. כאשר מדברים על עולם המנעולים חשיבות הבדיקה הינה קריטית לא רק לגביי אם יווצר נזק בדלת אלא לגביי האחריות שתינתן, שמא בעל המקצוע חובבן ולא יעמוד בהתחייבות של האחריות או לחלופין מכיוון שאין לו ניסיון בתחום הוא לא ידע לפתור את התקלה ויגבה דמי שירות רגילים ויסתלק משם ואתם תישארו עם התקלה ועם פחות שטר בכיס.
ככל שהמנעולן ותיק ומנוסה יותר כך הוא צבר ניסיון המאפשר לו ביצוע פריצה או עבודה אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שאתם קמים בבוקר וזקוקים להגיע בדחיפות לעבודה אך הרכב נעול ואתם זקוקים לפריצת רכב, העדיפו לשכור את שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל ותק שיכיר היטב את כל סוגי המכוניות וידע להתאים במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויבצע זאת תוך מספר שניות.
או במקרה נוסף שבו גורם המהירות הינו קריטי הוא- דלת הכניסה לבית נעולה ובבית תקוע ילד קטן והיסטרי, אם תזמינו מנעולן חובבן יקח לו שעתיים לנסות לפתוח ובינתיים הילד יקבל חרדות. הזמן פה הוא קריטי והניסיון שווה חיסכון בזמן יקר.

על זול לפעמים משלמים ביוקר בפתח תקווה

פעמים רבות לקוחות פונים למנעולנים שונים ומקבלים המון הצעות מחיר, ישנם המון מנעולנים בשוק, וישנם גם חובבנים שגובים עבור שירותיהם מחיר זול כי הם פחות מנוסים ומקצועיים ורק רוצים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תיקחו אותם על הגב שלכם.. אל תזמינו אותם רק בשל העובדה שהם גובים מחירים נמוכים יותר עבור שירותי המנעולנות כי דבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה. בתחום זה, פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק הינו לרוב מנעולן חובבן או במקרה הגרוע גורם פלילי שרק רוצה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, אל תבחרו את המנעולן רק לפי המחיר שהוא דורש, בידקו פרמטרים של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים, וכמה שיותר, יותר טוב.

קשת שירותי מנעולים מקיפים בפתח תקווה תחת קורת גג אחת

השירות של מרכז המגניםפריצת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות בבית במשרד בעסקים בחנויות במפעלים בבנקים ועוד
השירות של מרכז המגניםהחלפת צילינדרים ומנעולים מכל סוג ע"י מנעולן בפתח תקווה
השירות של מרכז המגניםפריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב מתקדמים ומקצועיים.
השירות של מרכז המגניםפריצת כספות, והתקנתן בידי מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה 24 שעות: 052-960-1919