המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן בקרית אונו  24 שעות: 052-960-1919

אנו גאים ביכולתנו לספק  שירותי מנעולנות מלאים לרכבים לדירות ולעסקים בקרית אונו מאז שהחברה הוקמה.
אנו דוגלים במתן שירותים אמינים ומקצועיים לכל לקוח בשילוב מחירים הוגנים עבור כל מוצר או שירות שהלקוח דורש.
מנעולן בקרית אונו מחזיק באישורים הנחוצים על מתן לספק שירות בתחום המנעולנות על פי חוק. מחזיק באישור ממשטרת ישראל וכן אישור הסמכה כ"מנעולן מוסמך". ופועל שנים בתחום זה, בעל מומחיות רבה בכל הקשור באופן ישיר או עקיף למנעולים


שירותי מנעולנות שמעניק מנעולן בקרית אונו

פריצת והחלפת צילינדרים ומנעולים בדלתות מכל הסוגים.

שכפול מפתחות לרכבים ושלטים לשערים חשמליים.

פריצת כספות - מכספת ביתית ועד כבדה

פריצת כלי רכב מכל הסוגים הדגמים והחברות.

זמינות במקצוע המנעולים הוא ערך עליון

חוץ משירותי המנעולנות שאנו מעניקים בשיגרה קיימים בתחום המנעולים שירותי חירום- מצבים שיכולים להיות קריטיים במיוחד לגביי זמן ההגעה שלנו אליהם אפילו עד כדי הצלת חיים, לדוגמא כאשר ילד ננעל ברכב, אנו נפעל בזריזות מהירות ובמקצועיות ונדע לפתוח אותו בפחות מדקה..
צוות המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מורשים באישור מטעם משטרת ישראל ועומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד שהחברה הציבה לעצמה. מנעולן בקרית אונו 
יגיע לקריאה תוך מספר דקות מרגע ההזמנה.
אנו עומדים לרשותכם 24/7 בזמינות מיידית ובשעות בלתי שגרתיות לעיתים. הגעה מהירה של מספר דקות.


מקצועיות וניסיון
כאשר מחפשים מנעולן מקצועי כדאי לבחור על פי שיקולים נכונים ולהתמקד בשנות הניסיון של המנעולן המיועד, ככל שצבר יותר ניסיון כך העבודה תתבצע במקצועיות וזריזות רבה יותר וכך ידע להציע פתרונות איכותיים יותר.
הדרך הטובה ביותר להבחין האם מנעולן הינו מקצועי או חובבן הוא לוודא שאכן הוא ותיק ובעל ניסיון של שנים ולבחון את כמות השירותים אותה הוא מעניק, ככל שקשת שירותיו רחבה יותר, כך הוא בוודאי יהיה יותר מקצועי בתחומו, בייחוד אם הוא פועל שנים רבות בתחום הידע שלו יתפרס על פני שטח רחב יותר, ויפתור בקלות סוגי תקלות שונות,גם לכספות, רכבים, שערים חשמליים, ועוד.

בתחום המנעולים חשיבות הניסיון תהיה לעיתים קריטית, גם מבחינת מניעה של נזקים למנעולים ולדלתות וגם לגביי האחריות שיתן על העבודה שבוצעה, הרי חובבן לא יהיה מסוגל לעמוד באחריות או לחלופין בגלל שאין לו מספיק ניסיון בתחום פתירת התקלה לא תושלם והלקוח ישאר עם התקלה אך ישלם עבור הגעתו של הטכנאי לביתו, ועבור זמן העבודה שניסה לתקן את התקלה.

על זול לפעמים משלמים ביוקר

כשלקוחות פונים למנעולנים שונים על מנת לקבל הצעת מחיר, הם שוכחים דבר אחד- שישנם מנעולנים רבים, אך בניהם מסתובבים חובבנים למיניהם שלוקחים עבור שירותיהם מחירים זולים מהסיבה שהם לא מנוסים ולא מקצועיים ורק מעוניינים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תזמינו אותם רק בגלל שהם גובים מחיר נמוך יותר, כי הבחירה עלולה להתגלות כטעות חמורה. בייחוד בתחום המנעולים, פעמים רבות קורה שלקוחות משלמים על מחיר זול ביוקר.
אם מנעולן מסויים דורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק מדובר ככל נראה בחובבן או במקרה הרע באדם פלילי שמנסה לקבל מידע לביצוע מעשה פלילי. 
לכן, ביחרו בתבונה, לא רק על פי המחיר שהמנעולן דורש, אלא תשימו לב לקטגוריות של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שהינו אכן בעל ניסיון רב שנים.


מנעולן בקרית אונו הוא בעל ניסיון רב בתחום ומקצועי במיוחד כבר יותר מעשור וישמח להעניק לכם שירות אישי, חייגו כבר עכשיו 052-960-1919