המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

לפני שאתם ניגשים להזמנת שירות החלפת מנעולים בקרית עקרון כדאי שתוודאו שמדובר במנעולן מורשה שיש לו אישור יושר ממשטרת ישראל.
כשהמנעולן הגיע לביתך לבצע החלפת מנעולים בקרית עקרון מומלץ שתוודא שקיבלת את המפתחות בשקית או בקרטון סגורים שלא שוכפלו.
יש לשים לב בעת החלפת מנעולים בקרית עקרון שהצילינדר בעל רמת מיגון גבוהה וכדאי מחברה מוכרת, כמו כן חשוב שהצילינדר המוצע יהיה בעל פין קידוח.
ישנם צלנדרים מתקדמים המגיעים עם כרטיס בקרת שכפול שתפקידו הוא מניעת שכפול בלתי רצוי, כלומר, הכרטיס מונע שכפול מפתח ללא כרטיס השיכפול שברשותך.
בעזרת כרטיס זה תהיה בטוח שלא שכפלו את המפתח שלך ללא ידיעתך במידה ונתת עותק של מפתח לילד, לעוזרת הבית, לשכן, או לכל אדם אחר. זהו כרטיס הביטון שלך! כך תוודא שלא יסתובב עותק של המפתח שלך אצל זרים העלולים חלילה לפרוץ את ביתך בקלות!

אנו מבצעים החלפת מנעולים בקרית עקרון מכל הסוגים:

  • החלפת מנעול לדלת פלדלת בקרית עקרון

  • החלפת מנעול רב בריח, מולטילוק

  • החלפת מנעול לדלת עץ בקרית עקרון

  • החלפת מנעול לדלת אלומיניום וזכוכית

  • החלפת מנעול ירדני או מנעול עם מפתח משונן

  • החלפת מנעול לתיבת דואר

  • החלפת מנעול עליון בקרית עקרון כולל התקנת מנעול כספת עליון


במקרה שהזמנתם פריצה ממנעולן, תאלצו לבצע אחרייה החלפת מנעולים בקרית עקרון מסיבה של הרס המנעול בפריצה ע"י הקידוח שלו. הפורץ קודח לתוך חור המנעול עד לשבירתו של הצילינדר לחלקים, הפולה מאפשרת את פתיחת הדלת.
אנו נתאים מנעול חדש לדלת ונראה לך את הצילינדר החדש שנתקין על מנת להוכיח שהצילינדר חדש לחלוטין ושלא נעשה בו מעולם שימוש. לצילינדר יגיעו מצורפים 3-5 מפתחות סגורים- בשקית או קופסאת קרטון סגורה ומקורית.
בסיום עבודתנו אנו מעניקים אחריות מלאה ומבטיחים שהחלפת המנעולים בקרית עקרון תבוצע במלואה ובצורה מקצועית, האחריות על העבודה משמעה קריאת שירות כמובן ללא עלות.

לא על המפתח לבדו

טיפ קטן ממנעולן בקרית עקרון על מנת לא לאבד מפתחות של בית או רכב- שימו בצרור, תמיד נשאו את כל המפתחות שלכם כולל שלט של שער חשמלי אם יש לכם, יחד עם מחזיק מפתחות. גילינו שכאשר מפתח מסתובב בודד הוא נעלם בקלות.
 

מנעולן בקרית עקרון 24 שעות: 052-960-1919