המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן בראש העין  24 שעות: 052-960-1919

מנעולן בראש העין מספק צרור רחב של שירותי מנעולנות:

החלפת מנעולים בראש העין

קיימים לא מעט מצבים ששירות החלפת מנעולים בראש העין היא לא לשיקולנו אלא אילוץ:

• בעת כניסה לדירה חדשה- כדי שהמפתח ישאר אך ורק אצלך ולא יסתובב בידיים זרות, כי כנראה שלפני שהמפתח נמסר לך הוא היה שיך לדיירים הקודמים או לבעל הבית או למתווך- לא ניתן לדעת.
• מנעול תקול - במקרים מתקדמים יתקע את הדלת. על כן חשוב להזמין מנעולן בראש העין לפני הנתקעים.
• אובדן או גניבת מפתח.
• שדרוג מבחינת פתרונות המיגון החדשים: לשם הגדלת הביטחון וההגנה לביטחוננו וביטחון משפחתנו.


קניתם או שכרתם דירה? 

חשוב להחליף מנעול צילינדר במקרה זה ואפילו חובה..
קרו מקרים שבהם משפחה עברה לדירה שכורה, וכבר בימים הראשונים הבחינו בהיעלמותם של חפצים יקרי ערך, ובכסף מזומן שנעלם.. הם לא הבינו כיצד זה קרה עד שפעם אחת הגנב פרץ לביתם בעזרת מפתח כשהילד והאם היו בבית!! הגנב נבהל וברח ולא נתפס, אבל בזכות הפריצה האחרונה גילתה המשפחה את פשר היעלמותם של החפצים השונים. מה שמסתבר הוא שלגנב היה עותק של מפתח. איך? מנעול הצילינדר שהיה בדלת נשאר והמפתח היה שייך לאנשים זרים- לבעל הבית, לדיירים הקודמים, או למתווך, או אפילו נמסר לפועלי שיפוץ שלא ידעתם על קיומם.. לא תוכלו לדעת, אלא אם כן יפרצו לכם לדירה, חבל! מקרה כזה היה ניתן למנוע!

בעקבות סיבה זו אנו ממלצים בחום על החלפת מנעולים בראש העין בכל מקרה של מעבר דירה בדלת הדירה החדשה, אפילו כבר ביום הכניסה הראשון לדירה, וכמובן יש לבצע החלפת מנעולים בראש העין או בכל מקום אחר ע"י מנעולן מורשה בלבד. 
שיפוץ: גם לאחר שיפוץ דירה תצטרכו להחליף מנעולים בראש העין ברגע שהסתיימו עבודות השיפוץ מהסיבה שהמפתחות הסתובבו בין הפועלים והגישה למפתח שלכם הייתה קלה לכל מי שחפץ בכך.

פריצת מנעולים בראש העין

פורץ מנעולים בראש העין מדגיש את החשיבות של ביצוע החלפת מנעולים בראש העין. כדאי להחליף מנעול באופן יזום כל מספר שנים מכיוון שהחשש הולך וגובר ככל שהזמן חולף שאולי המפתח שלנו שוכפל ללא ידיעת הדייר וסיבה נוספת היא התפתחות הטכנולוגיה; שדרוג מהיר של מגוון פתרונות המיגון, ורצון הלקוחות להתקדם ולהשתכלל על מנת לצמצם את סיכוי הפריצה אליהם, השיפור במהלך השנים שמביאה הטכנולוגיה משתפר בשיטות המיגון מפני גורמים פליליים, במיגון חזק יותר הן בדלת והן בחלונות, במיוחד כאשר מדובר בחלונות הזזה הקלים לפריצה. 

פריצת רכבים בראש העין
דווקא עכשיו כשאתם ממהרים ננעלתם מחוץ לרכב?

  • הרכב ננעל- והמפתח ברכב או שהמפתחות אבדו/ נגנבו

  • צילנדר המנעול של הרכב התקלקל

  • מפתח הרכב נשבר בצילנדר המנעול של הרכב או בסווייץ הרכב

  • הילד ננעל ברכב ואינו מצליח ללחוץ על הנעילה המרכזית 

פורץ רכבים בראש העין עובד במהירות, תוך 15 שניות ניתן לפרוץ רכב! זאת במידה ובעל המקצוע ותיק בתחום ובעל ניסיון של שנים בפריצות רכבים ומיומנות גבוהה. פורץ רכבים בראש העין הוא ותיק וזריז ומסוגל לפרוץ לכם את הרכב במהירות רבה במקרי הצורך.

מרכז המנעולים הארצי מספקים שירותי חילוץ ופריצה לכל סוגי הרכבים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע 0529601919