המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעולן ברמלה 24 שעות: 052-960-1919

רמלה, אחת הערים הגדולות בשפלה, ולכן מנעולן ממרכז המנעולים יהיה זמין עבורכם לקריאה מיידית, 24 שעות ביממה. 
מניין התקלות בדלתות שבגינן אנו נקראים לשרת את לקוחותינו אשר חיפשו פורץ מנעולים ברמלה, הינן זהות לתקלות לאלו אשר חיפשו מנעולן ברמלה. זאת מכיוון שביטויי בעלי מקצוע זה זהים לדעת רוב האוכלוסיה. בגדול, פורץ מנעולים ברמלה או בכל עיר אחרת הוא למעשה חלק מתפקידו של המנעולן.

אם אתם תושבי רמלה ואתם זקוקים לשירותי מנעולן , וודאי עייפתם מהמחשבה באיזה מנעולן לבחור. שכן, הבחירה אכן קשה. לכו על הבחירה של מנעולן מחברת מרכז המנעולים שהיא חברה גדולה יציבה שלוקחת אחריות ותצאו מרוצים. אמינות היא מילת המפתח אשר מובילה ומניעה אותו בחיי היום יום. 


מה חשוב לדעת לגביי פריצות ומנעולים: 

תפקידו של מנעולן ברמלה הוא לטפל במקרי חירום כמו אובדן מפתח, תקלות נעילה ופתיחה שמונעות ממכם להיכנס בנחת לבית או לרכב. בעת מצבי חירום להיות מנעולן ברמלה או בכל עיר אחרת זה לא פשוט. למרות שמצבי החירום יכולים להתרחש בשעות לא שגרתיות זה נתפס כתפקידו של המנעולן. לכן, אם ננעלתם מחוץ לבית, לעסק או לרכב כנראה ש מנעולן או פורץ מנעולים זה הפתרון.

באופן עקרוני, אין יותר מידי שיטות ודרכים לפריצת מנעולים ודלתות, אולם חשוב שהאדם שמספק עבורכם את שירותי הפריצה, יהיה אדם מנוסה ובקיא בשיטות הפריצה הדרושותוזאת על מנת שיוכל לפתור את הבעיה ביעילות ומהירות ללא נזק. 

הגנה כפולה ברמלה:

רמלה זוהי עיר שאחוז הפריצות בה גבוה מאוד.
פורצים יעדיפו לפרוץ דלת בית בעלת מנעול אחד ואף יעדיפו שהמנעול יהיה קל לפריצה. לכן, על מנת למנוע פריצות ולשפר את מיגון הבית מומלץ להתקין שני מנעולים, כלומר, בנוסף למנעול הבסיסי הקיים, להתקין מנעול כספת עליון בדלת. הדבר בהחלט מבטיח שקט נפשי.

 

שירותי מנעולנות בעיר: 

 • פריצת דלתות ברמלה - ניתן לפרוץ כל דלת וכל מנעול. השאלה היא כיצד אתם ממגנים? אם מיגנתם בצורה טובה יקח לפורץ לפרוץ במשך כמה שעות ולעשות המון רעש כאשר בזמן עבודתו הוא יתפס. מיגון  הדלת הוא חשוב מאוד.
  כמו כל מוצר, גם דלתות עלולות להתקלקל , גם אם הן הטובות והאיכותיות ביותר. לכן, כל אחד עלול למצוא עצמו באחד מן הימים עומד מחוץ לדלת ולא מצליח להיכנס לביתו שלו. זה יכול לקרות לאחר יום עבודה מעייף, או בשעת לילה מאוחרת.
  מנעולן ברמלה מחברת
  מרכז המנעולים הארצי מכירים היטב את כל סוגי הדלתות הקיימות בשוק ונותנים שירותי פריצה ברמלה הן למגזר הפרטי והן לעסקים ומוסדות. מנעולן ברמלה מגיע תוך זמן קצר בשביל לפתוח עבורכם את הדלת הנעולה או כדי לפתור בעיה אחרת. אנו עובדים בזריזות עם כלי פריצה עדינים, שאין באפשרותם לשרוט את הדלת או להסב נזק אחר.
 • פריצת כספות ברמלה - כספת היא מוצר מתוחכם ודיסקרטי שמטרתו היא שמירה על חפצים מסויימים הנמצאת בתוכה.
  אנשים פרטיים משתמשים בכספת על מנת לאחסן דרכונים, כסף מזומן, תכשיטים, מסמכים סודיים ועוד.

  אנו פורצים כספות תוך שמירה על דיסקרטיות וסודיות. מנעולן ברמלה הוא בעל רישיון לפרוץ כספות גדולות של בנקים וגופי ביטחון, כולל כספות נשק.
 • פריצת רכבים ברמלה - פריצת רכבים נעשית בדרך כלל בלחץ של זמן, ומלחיצה במיוחד את בעל הרכב. אנו בהחלט מבינים לליבו, כמה מלחיץ לצאת מהבית ולהישאר נעול מחוץ לרכב. אנו דרוכים למקרי חירום שבהם ילדים תקועים ברכב ומגיעים תוך דקות כדי לסייע. השירות והזמינות שלנו מתרחש במהירות. פורץ רכבים ברמלה מבצע פריצת רכבים ברמלה במקרי חירום וגם במקרים רגילים שאינם דחופים.