המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

שירותי מנעולנות ברמת גן מאת מרכז המנעולים 


ננעלתם מחוץ לדירה או מחוץ לרכב?
חברת מרכז המנעולים מספקת שירותי מנעולנות ומיגון ברמת גן והסביבה ומקפידה על מתן שירות מקצועי וזריז ללא הסבת נזק.


מרכז המנעולים מספקים שירותי פריצה ברמת גן והחלפת מנעולים לבית לרכב ולעסק, שיתנו מענה למיגון הנכס בצורה הטובה ביותר.

המושג פורץ מנעולים רמת גן הינו מושג מבוקש במיוחד עבור אותם אנשים המחפשים מנעולן ברמת גן
, חברתנו מרכז המנעולים הארצי מספקת שירותי פריצה בעזרת פורץ מנעולים ברמת גן שיגיע אליכם מיידית ויבצע את העבודה הנחוצה ביעילות מהירות ועל הצד הטוב ביותר.

 

מנעולן ברמת גן הוא פתרון לכל בעיה


ישנו מגוון רחב של סוגי בעיות בדלתות שונות מחברות שונות, ואנו יודעים כיצד לפתור כל בעיה בכל דלת וזאת בעקבות הניסיון הרב שצברנו במשך שנות עבודתנו. בעיות שונות בדלתות פלדלת יכולות להפתיע את הדייר בזמנים הכי לא צפויים, לדוגמא בדיוק כאשר מגיעים הבייתה מאוחר והמפתח לא פותח, או שהמפתח אבד בדיוק בזמן שהכי דחוף להיכנס הבייתה. במקרים כאלה חשוב מאוד לשמור על קור רוח ולהימנע ממאבקי כוח עם הדלת והמפתח בכדי למנוע הסבת נזק גדול הרבה יותר למנעול או לדלת.
צוות המנעולנים של
מרכז המנעולים הארצי יוכלו להגיע אליכם במהירות ויאבחנו את התקלה במהירות וכך תוכלו לפתוח את הדלת מיידית. הרי פריצת מנעולים ברמת גן זהו חלק בלתי נפרד מתפקידנו כמנעולנים מקצועיים ברמת גן, מאוד חשוב שכאשר אתם ניגשים להזמין מנעולן תוודאו שפריצת המנעול תתבצע באופן המקובל, שהוא ללא הסבת נזק לדלת עצמה, אלא לצילינדר בלבד, וכך תוכלו לשמור שהדלת תיפרץ ללא נזק.
בנוסף, תפקידו של מנעולן ברמת גן הוא לאתר את מקור התקלה ולתקן אותה באופן הפשוט ביותר, כלומר, להשתדל שלא להחליף חלקים שניתן לתקן בדלת. באופן כזה, בעזרת הניסיון והידע הרב ניתן לחסוך המון כספים.
 

מחירי החלפת מנעולים ברמת גן


לאחר סיום מלאכת פריצת המנעול, המנעולן יחליף את המנעול שנקדח למנעול חדש שאתם תבחרו.

כמו כל מוצר אחר (מכשירים חשמליים, נעליים) גם במנעולים ישנם הבדלים באיכות ובעלות.

אתם בוודאי שאלתם את עצמכם- כשהמנעולן מחליף מנעול, האם הוא בוחר מנעול שיתאים לדלת שלכם? מה יהיה סכום העלויות עבור החלפת מנעול לדלת פלדלת? וכיצד המחיר תלוי בלקוחות?

התשובה היא פשוטה - לכל דלת פלדלת קיים מבחר צילינדרים שמתאימים לה. ההבדל בין מנעול אחד למשנהו מסתכם ברמת המיגון של הצילינדר והאחריות שתינתן עבור כל צילינדר. ובהתאם כך המחיר.

אז, כמה עולה להחליף מנעול צילינדר?- מנעולים מחברות מובילות כמו "רב בריח" ו"מולטילוק" יהיו יקרים יותר ממנעולים מחברות פשוטות כמו "מגנום" או "אלבא". עלותם של מנעולים איכותיים יותר יהיו כמובן גבוהים יותר.
על כן, החלפת מנעול תתבצע בהתאם להנחיות ולתקציב הלקוח. ואותו אופן לגביי זמן האחריות על המנעול החדש, בוודאי שאם תרכשו מנעולים יקרים יותר סביר להניח שלא תתקלו בתקלות ולכן 
תהיה האחריות ארוכת טווח רחב יותר מאשר מנעולים זולים ופשוטים יותר.
לסיכום, עלות החלפת מנעולים ברמת גן, תלויה אך ורק בבחירת הלקוח, אנו מגיעים עם מספר סוגים ואתם בוחרים מהמבחר הרחב בהתאם לצורך והיכולת שלכם.

 

מנעולן ברמת גן לבתי עסק


בעלי עסקים רבים מחזיקים מנעולים חשמליים או אינטרקום בדלת הכניסה לעסק ומרגישים ממוגנים במיוחד, אל עם זאת, חוששים ממקרה שדווקא כשהם יהיו לחוצים במיוחד להיכנס לעסק שלהם בבוקר, פתאום המנעול החשמלי לא יעבוד או האינטרקום יתקלקל. 
במקרה כזה חשוב זמן הגעתו של מנעולן מקצועי מרמת גן שיגיע על מנת לפתוח את דלת העסק בהצלחה ולתקן את המנעול החשמלי או האינטרקום התקול ובעזרת זאת לאפשר לעסק חזרה לשגרה וקבלה של לקוחות.

פורץ מנעולים ברמת גן, זה לא רק מנעולן שמגיע לפרוץ את הדלת ובזה נגמר העיניין. מכיוון שכאשר אתם מזמינים פורץ לבית העסק ברמת גן כדאי שתוודאו שאכן מדובר על אדם מספיק מקצועי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להיעשות באופן שלא יסב נזק לדלת עצמה.

לכן, כאשר אתם מזמינים לבית העסק פורץ מנעולים ברמת גן, אנו ממליצים לכם לוודא שהמנעולן הוא אכן פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה.

בנוסף, חברת מרכז המנעולים הארצי מתמחה גם במחזירי דלת, משאבה רצפתית לדלת זכוכית, דלתות אש, וצרכים מיוחדים הפונים לבעלי עסקים. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה ונוכל לתת לכם הצעת מחיר ולהגיע בהקדם. מקצועיות מובטחת.


פורץ רכבים ברמת גן


פריצת רכבים ברמת גן ע"י חברת מרכז המנעולים הארצי תתתבצע בזריזות, ללא נזק לדלת ומשקוף הרכב וכמובן ללא שבירת חלון. ישנם 2 שיטות מתקדמות ומומלצות לפריצת רכבים- שיטת הדיגדוג, ושיטת הכרית והמוט. אל תסכימו לפורץ רכבים שיבצע על הרכב שלכם שיטות פריצה אחרות מלבד אלו שצויינו, וזאת על מנת למנוע הסבת נזק לרכב, שתיקונו יגזול מכם ימי עבודה וכסף עבור תיקון הנזק. נזקים תמיד ניתן למנוע אך קשה לתקן אותם.
פריצת רכב ברמת גן או בעיר אחרת אמורה להיות זריזה וקלה לביצוע עבור פורץ רכבים ברמת גן שהינו מנעולן רכב מוסמך ומקצועי, פורץ רכבים ברמת גן אמור להגיע באופן מיידי לרכב, במיוחד כאשר מדובר במקרה חירום, ולדעת לפרוץ את הרכב כך שדלת הרכב ומשקוף הדלת לא יפגעו ולא ישאר סימן.
לעומת זאת, שיטת פריצת רכבים גרמניים היא שונה ולא קלה עבור פורץ רכבים, היא עלולה להיות מסובכת בהרבה ויקרה פי שניים. רכבים גרמניים הינם בעלי נעילת וואקום, כלומר, בעת הפריצה לא יתאפשר לפרוץ בשיטת הכרית בהצלחה, לכן יש להשתמש בשיטת הדגדוג אשר מקשה על הפורץ. קשה מאוד לפרוץ רכבים גרמניים.
קיימים כלי פריצת רכבים ייעודיים למטרה זו שבעזרתם ניתן לפרוץ רכבים גרמניים, במקרים מסויימים הפריצה תימנע כאשר ישיגו מפתח ספייר מהבית, אך במידה ואין מפתח ספייר, לא תהיה ברירה אלא להיות מוכנים לעיניין שהפריצה תהיה יקרה יותר ומסובכת הרבה יותר.


מנעולן ברמת גן I פורץ מנעולים ברמת גן I מנעולים רמת גן I פורץ רכבים רמת גן I החלפת מנעולים רמת גן I התקנת מנעולים רמת גן I מנעולן רמת גן I מנעולים ברמת גן I החלפת מנעולים ברמת גן I תיקון מנגנונים לדלתות רמת גן I החלפת צילינדר רמת גן I מנעולן לרכב ברמת גן I החלפת מנעולים לסורגים רמת גן I מנעולן רכב ברמת גן I צילינדר מולטילוק רמת גן I מורשה להתקנת ENTER מולטילוק I תיקון דלתות חוסם רמת גן I מפתח לרכב רמת גן I פריצת כספות רמת גן I רב בריח רמת גן I צילנדר רב בריח לדלת רמת גן I תיקון דלתות רמת גן I מתקן דלתות רמת גן I תיקון דלתות 24 שעות רמת גן I פריצת רכבים רמת גן I פורץ דלתות רמת גן I שירות לדלתות רמת גן I תיקון דלתות זכוכית רמת גן I פתיחת דלתות רמת גן I רב בריח ברמת גן I פורץ רמת גן I החלפת צילינדר ברמת גן I מולטילוק רמת גן | מנעולן

מנעולן ברמת גן 24 שעות: 052-960-1919