המרכז הארצי להחלפת כל סוגי המנעולים במחיר המשתלם ביותר ובשירות מיידי  

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים
אנו דוגלים במתן שירות אמין ומקצועי בשילוב מחיר הוגן לכל מוצר או שירות שהלקוח דורש.
אנו מחזיקים בכל האישורים הדרושים על מתן לתת שירות מנעולנות על פי חוק- אישור ממשטרת ישראל וכן אישור הסמכה כ"מנעולן מוסמך". אנו פועלים שנים בתחום.
לצוות המנעולנים של
מרכז המנעולים הארצי מומחיות רבה בכל הקשור באופן ישיר או עקיף למנעולים

אם נתקעה לך הדלת או המפתח אבד מנעולן ברעננה ישמח לעמוד לשירותך ולפתוח לך את הדלת תוך זמן קצר. מכיוון שאין אפשרות לצפות מתי אנשים עלולים להיתקע אנו מספקים שירות 24 שעות ביממה ומתחייבים להגייע תך זמן מינימלי.

מנעולן ברעננה מטעם חברת
מרכז המנעולים הארצי מעניקה לתושבי רעננה והסביבה שירותי מנעולנות אמינים ומהירים. הודות להיכרותנו עם העיר ועבודתו הרבה שהצטברה במהלך השנים נוכל לפתור כל בעיה הקשורה בדלתות ומנעולים.

שירותי מנעולנות שמעניק מנעולן ברעננה

  • פריצת והחלפת צילינדרים לדלתות מכל הסוגים: דלתות פלדלת, אלומיניום, עץ, וזכוכית 
  • שכפול מפתחות לרכבים דלתות בתים ולשערים חשמליים.
  • פריצת כספות מכל הסוגים- מכספת ביתית ועד כספות כבדות כמו של בנקים.
  • פריצת כלי רכב שונים-  מכל הדגמים והחברות.


זמינות במקצוע המנעולים הוא ערך עליון
ישנם מצבים שיכולים להיות קריטיים במיוחד וזמן ההגעה אליהם חשוב מאוד עד כדי הצלת חיים, לדוגמא אם ילד נעול במכונית, אנו נפעל בזריזות ובמקצועיות ונדאג לביטחון שלכם.
צוות המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מוסמכים באישור משטרת ישראל ועומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד שהחברה הציבה לעצמה בזמינות מיידית שלעולם לא תבייש אף בעל מקצוע אחר הפועל במצבי חירום. מנעולן ברעננה 
יגיע אליכם תוך מספר דקות מרגע הזמנתכם.
אנו עומדים לרשותכם 24/7 שכן מקצוע זה דורש זמינות מיידית, ובשעות לא שגרתיות לעיתים. 
תחום המנעולנות רגיש במיוחד ממספר פנים- פן הביטחון וגם פן החשיבות של עבודה מקצועית ללא נזק, והפן השלישי הוא למידת הטכנולוגיה המתקדמת: הצורך ברענון מקצועי מתחדש מעת לעת שאנו מעניקים למנעולנים שלנו. הפן הרבעי הוא זמינות מיידית ומענה רציף לטלפונים 24 שעות ביממה. הגעה מהירה של מספר דקות של מנעולן ברעננה.

חשיבותם של מקצועיות וניסיון בדרך לבחירת מנעולן מקצוען
חשוב מאוד שהבחירה במנעולן מקצועי תעשה על פי שיקולים נכונים תוך התחשבות בניסיון של בעל המקצוע המבוקש, ככל שצבר יותר ניסיון כך העבודה תתבצע במקצועיות וזריזות גדולה יותר ומתן פתרונות איכותיים יותר.
הדרך הטובה ביותר לדעת האם מנעולן מקצועי הוא לוודא שאכן יש לו ותק וניסיון של שנים ולבחון את שירותיו- ככל שקשת השירותים שהוא מעניק רחבה יותר כך הוא בוודאי יהיה מקצועי יותר, אם הוא פועל הרבה שנים בתחום הידע שלו יתפרס על שטח רחב יותר של סוגי תקלות במנעולים למיניהם, לכספות, רכבים, שערים חשמליים, ועוד.

כאשר מדובר בעולם המנעולים תהיה חשיבות הניסיון לעיתים קריטית, גם לגביי אם יגרם נזק לדלת וגם לגביי האחריות שתינתן על העבודה, הרי חובבן איננו יעמוד בהתחייבות של נתינת האחריות או לחלופין ממחסור בניסיון בתחום פתירת התקלה תיכשל ואתם תישארו עם התקלה אך תשלמו לו עבור הגעתו עד ביתכם, וזמן העבודה שניסה לפתור את התקלה.

על זול לפעמים משלמים ביוקר

כשלקוחות פונים למנעולנים על מנת לקבל הצעת מחיר, הם שוכחים שישנם מנעולנים רבים, אך בניהם חובבנים שעבור שירותיהם גובים מחירים זולים כי הם פחות מנוסים ומקצועיים ורק רוצים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תזמינו אותם רק בגלל מחיר נמוך יותר כי הבחירה עלולה להתגלות כטעות חמורה. בתחום המנעולים במיוחד, פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק צריך להדליק נורה אדומה שמדובר כנראה בחובבן או במקרה הגרוע גורם פלילי המנסה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, ביחרו בתבונה, אל תבחרו את המנעולן על פי המחיר שהוא דורש בלבד, אלא תשימו לב לפרמטרים של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים.

מנעולן ברעננה בעל ניסיון רב בתחום ומקצועי במיוחד כבר יותר מ- 10 שנות שירות ישמח להעניק לכם שירות אישי מכל הלב. חייגו כבר עכשיו 052-9601919

מנעולן ברעננה 24 שעות: 052-960-1919