המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעול כספת רב בריח

מנעול כספת רב בריח מומלץ בכל בית בישראל, מנעול זה הוכח כמונע פריצות וגנבות.
אנו מבצעים התקנת מנעול כספת באופן מקצועי, החלפת מנעול כספת, התקנה מקצועית ומדוייקת.

מנעול כספת רב בריח לדלתות מכל הסוגים, במיוחד לדלתות כניסה לדירות, ומתאים גם לשימושים אחרים.מנעול כספת רב בריח הוא הפתרון הטוב ביותר שקיים בשוק למניעת פריצות ומומלץ על ידי חברות הביטוח השונות וכן על ידי המשטרה. 

מנעול כספת רב בריח הוא אמין מאוד, איננו מתקלקל או מייצר חלודה, הוא יעיל ובלתי ניתן לפריצה שקטה, בלתי ניתן בפריצה באמצעות לום (מוט ברזל אשר שימש בעבר לפריצה אלימה), מקשה מאוד על פריצה בקידוח. 

מנעול כספת עליון איננו יקר כמו שהוא נשמע.. מחירו ירד באופן דרסטי בשנים האחרונות הודות לביקוש הרב, וניתן להשיגו אצלנו במחיר אטרקטיבי במיוחד.

התקנת מנעול כספת רב בריח


כאשר אתם בוחרים להתקין מנעול כספת רב בריח בדלת הכניסה לביתכם אתם מגבירים את רמת המיגון והביטחון בביתכם, במיוחד כאשר אתם שוהים בחו"ל או בחופשה בקצה השני של המדינה לכמה ימים - אתם מרגישים שהבית בטוח, ושאם ינסו לקדוח את מנעול הכספת יהיה רעש חזק מאוד שימשך כשעה ובטוח אחד השכנים יבחין שמשהו לא כשורה מתרחש.

מנעול כספת עליון רב בריח מגיע עם אחריות יצרן למשך שנה + שלושה עותקים למפתח המיוחד.
למנעול כספת עליון ישנו מנגנון הגנה מיוחד אשר מקשה על הפריצה וכן 3 בריחים חזקים אשר נכנסים למשקוף הדלת וכך מונעים את האפשרות לפרוץ פריצה אלימה או באמצעות לום. מנעול כספת רב בריח הינו עמיד למזג האויר הישראלי הקיצוני - לחות, קור, וחום קיצוניים אשר אינם יכולים לפגוע בו, והוא נגד חלודה.

התקנה מקצועית היא חשובה מאוד, היות ובמידה ולא מתקינים נכון עלול להישאר חור בדלת! או חירור לא סימטרי במשקוף הדלת וכך המנעול לא יוכל להינעל. אם כבר חשבתם לרכוש מנעול כזה תשלמו גם על ההתקנה, לא שווה להסתבך שעות על קידוח וחירור הדלת והמשקוף בעוד שאנחנו נוכל לבצע זאת עבורכם בקלות ומהירות הודות לניסיון הרב שרכשנו. 

התקנת מנעול רב בריח שונה מהתקנת מנעול רגיל לדלת, לכן על מנת להתקין מנעול כספת דרוש ידע מקצועי להתקנה. התקנת מנעול כספת רב בריח יכולה להתבצע על כל דלת שתבחרו- פלדלת, דלתות פנים, דלתות עץ, ואפילו בדלתות חסינות אש.

החלפת מנעול כספת רב בריח עם מנעולן מקצועי בלבד:


לרוב אין שום צורך להחליף מנעול כספת רב בריח מכיוון שהוא עמיד לכל כך הרבה שנים... אך אם כל שלושת המפתחות אבדו אין ברירה אלא להחליף את המנעול.

כאשר אתם מזמינים מנעולן חשוב מאוד לוודא שאכן הוא מחזיק בתעודת מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל, מכיוון שתעודה זו הינה רישיון לעבוד בהחלפת מנעולים, והתקנתם.

אנו מחזיקים בתעודת מנעולן מורשה ויש ברשותנו אישור יושר ממשטרת ישראל. 
לנו ניסיון רב בתחום המנעולים, ותק במקצוע, ואנו מאוד ישרים והוגנים. אמינות אצלנו היא מעל הכל והשירות ללקוח בשבילנו קדוש.
נשמח לספק לכם שירות ומענה טלפוני 24/7 . מרכז המנעולים הארצי 052-960-1919