המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

מנעול מנגנון רב בריח

כאשר אתם זקוקים להחלפת מנעולים ויודעים שהמנעול שלכם מחברת רב בריח, אתם בוודאי לא נתקלתם בצורך להחלפה הרבה פעמים, מכיוון שאת מנגנון הדלת לא מחליפים כל שנה.. את הצילינדר מומלץ להחליף בתדירות גבוהה, אך את מנגנון הנעילה  פחות, אלא אם כן הוא התקלקל. לעיתים ניתן לתקן אותו.. לידיעתכם, העמידות שלו היא לאורך שנים. 
מנעול רב בריח מתאים לרוב הדלתות בישראל, כך שגם אם הדלת שלכם שייכת לחברה מקבילה- מנגנון הנעילה יכול בהחלט להיות של רב בריח.
חברת רב בריח מאופיינת בטכנולוגיה מתקדמת והיא סמל איכות, מספקת ממוצרי נעילה מתקדמים ואיכותיים במיוחד.

מנעול מנגנון רב בריח הוא החלק החשוב והיקר בדלת אשר מהווה סוג של "מנוע" עבור הדלת- בלעדיו הדלת היא חתיכת פח ללא הגנה. ניתן לתקן מנעול מנגנון רב בריח, או להחליפו. העלות גבוה יחסית לשאר חלקיה האחרים של הדלת.

מנעול מנגנון בדלתות פלדלת הלוא אחראי גם על דחיקת בריחי הדלת לתוך המשקוף ומכאן שמו- רב בריח, הרבה בריחים.
החלפת מנעול רב בריחי - מתבצעת לרוב כאשר מנעול מנגנון הנעילה התקלקל או בעת החלפה לשם שדרוג. כמו כן ניתן לשפץ אותו אך עבודה זו לא כל מנעולן יודע לבצע- רק המומחים בתחום יצליחו, ואנו נדע לבצע זאת בצורה יוצאת דופן.
מנעול מנגנון רב בריח המשוכלל מכיל שילוב מנצחמושלם של מכניקה, אלקטרוניקה ואלקטרומכניקה


 

מנעול רב בריח

חברת רב בריח מתמחה בייצור תכנון ופיתוח של מנעולים, המגוון הוא עצום, קיימים בין השאר: מנעולים בעלי נעילה מכנית ואלקטרו מכנית, מנעולים חשמליים, מנעולים מתוחכמים המתאימים הן למוסדות ציבוריים והן לדלתות כניסה של בתים פרטיים.