המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים
פורץ כספות כשמו כן הוא. תפקידו הוא לפרוץ כספות באופן מקצועי. הפריצה שפורץ כספות מצוות המנעולנים של מרכז המנעולים הארצי הינה פריצה ללא הסבת נזק לכספת או לתוכן הכספת.
בנוסף, חשוב לנו לעדכן שאנו צוות
מרכז המנעולים נושאים תעודת הסמכה מקצועית ותעודה משטרתית המאפשרים לנו על פי חוק לפרוץ כספות באופן חוקי. כאשר תזמינו אותנו יגיע אליכם מנעולן מורשה בעל ניסיון רב בפריצת כספות, וידע לבצע את הפריצה במקצועיות ומיומנות. 
פריצת כספות בימים אלו הינה מורכבת במיוחד ואיננה עבודה קלה, שיטות הפריצה נעשות קשות יותר ויותר 
ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, הדבר מביא דרישה לפורצי כספות קצועייםם במיוחד בעלי מכשירי פריצת כספות מתקדמים.
מנעולן שפורץ כספות כחלק מתפקידו חייב להכיר את כל סוגי הכספות הקיימים בשוק ולדעת לפרוץ כל כספת. למרות שיכיר את כולן, תמיד יהיו בשוק כספות שקשות מאוד לפריצה ולכן צריך להיערך מראש עם מכשור מתאים לפריצת כספות גדולות ולעיתים גם שרטוט של המבנה.

פורץ כספות 24 שעות: 052-960-1919

המושג אבטחת כספות מתייחס לאופן שבו הכספת מעוגנת למקום הוא היא מונחת. שכן, זה לא מספיק לניח כספת בבית, הלוא הגנב עלול לקחת אותה בשלמותה! על כן, כל מה שיש לעשות הוא לעגן אותה היטב עם בטון ולא עם מסמרים שיכולים להישלף מהקיר. התייעצו עם פורץ כספות למידע נוסף וטיפים נוספים בנוגע לאבטחת הכספת שלכם.

סיכון בניהול

24 שעות ביממה

אסטרטגיה

שיטות העבודה של פורץ כספות

פורץ כספות מצוות המנעולנים של מרכז המנעולים מספק שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה כולל שירותי חירום בשעות בלתי שגרתיות. 
האמנם בכספות כמעט אין שירותי חירום, אך חשוב שתדעו שצוות המנעולנים שלנו קשובים וזמינים לאורך כל שעות היממה 7 ימים בשבוע.

למרות שכספת נתפסת בענינו כפריט חזק ומאסיבי וכבלתי אפשרי לפריצה, היא דווקא כן ניתנת לפריצה כשצריך, כמו כל מנעול ודלת.
במקרים מסויימים לא תישאר לכם ברירה ותיאלצו לפרוץ את הכספת למשל במקרים של אובדן מפתח הכספת או אובדן הכרטיס המגנטי, כרטיס הכספת שחוק ומשופשף, או כאשר לא זוכרים את קוד הקומבינציה של הכספת.

 
זמן הפריצה-  משתנה מסוג כספת לסוג אחר והדבר תלוי בשיטת הפריצה שתבוצע. אנו בוחרים את שיטת הפריצה המתאימה ביותר על מנת לגרום לנזק מינימלי לכספת אם בכלל.

באילו מקרים נפרוץ כספת?

למה לבחור במרכז המנעולים?

היתרון שלנו הוא לא רק פריצה זריזה ומקצועית אלא המיומנות לתקן את הכספת לאחר שפרצנו אותה בכדי שתוכלו להשתמש בה שוב!
במידה ונעשה נזק בסיום פריצת הכספת אנו נדע לתקן ולהחזרה למצב ההתחלתי ללא שריטות. לא כל איש מקצוע גם פורץ כספות וגם מתקן את הנזק במידה ונגרם. 
חשוב גם לאמר שפריצת כספות זהו תחום בפני עצמו ולא כל מי שמתעסק בפריצת כספות הוא פורץ כספות מקצועי אשר מכיר על בוריו כל סוג כספת: כספות בגדלים שונים, כספות מחברות שונות ומדגמים שונים.
אנו מתמחים בתיקוני כספות ביתיות ועד כספות גדולות וכבדות.

פורץ כספות - תגיות חיפוש: פריצת כספות I פריצה לכספת I לפרוץ כספת I פתיחת כספת I לפתוח כספת I פורצי כספות  I פריצת כספת I איך לפרוץ כספת I החלפת מנעול לכספת I פורץ כספת ביתית I מנעול לכספת I מחיר פריצת כספת I פורץ כספות מומחה I התקנת כספת I פריצת כספת כבדה I כספות לבית I פורץ כספות לעסק

צוות מרכז המנעולים  נושא תעודות הסמכה כמנעולן מוסמך, וכן תעודת יושר המונפקת מהמשטרה לשם פיקוח ועל מנת שהלקוח יוכל לסמוך על המנעולן איתו הוא עובד.
בכספות, חשוב לשמור על דיסקרטיות, ולכן אנחנו עומדים לצידכם בדיסקרטיות מלאה תוך הבטחה לשמירת הפרטיות שלכם, גם אם קיים בכספת תוכן שאינכם רוצים שיראו. 
אנו בטוחים שבמידה ותיאלצו לפרוץ אותה אתם לא תסכימו שיקרה נזק לתוכן הכספת ולדברים שרציתם להגן עליהם לכן תדרשו להשתמש בשירותי איש מקצוע בעל הסמכה וניסיון בתחום ולא בחובבן, העלות לא תהיה גבוהה יותר, לכן במקרה הזה אל תהססו פורץ כספות יעניק לכם מענה אישי, מהיר, ומתאים לכל רצונותיכם.

רשיונות ותעודות

שירותי הערכה
פורץ הכספות יעזר בכלי פריצת כספת חדשניים, וכלי עבודה מתאימים לפריצת כספות. אנו לא גורמים נזק לכספת או לתוכנה. 
לפני תחילת העבודה אנו נסביר לכם כיצד אנו מתכננים לפתוח את הכספת, שכן, לכל כספת מתאימה שיטת פריצה שונה, ופורץ כספות מקצועי מטעמנו יוכל להבחין בשיטה הנכונה ויבצע אותה כהלכה.

* כספות פשוטות- ביתיות וקטנות אנו נפרוץ לפי עיקרון המנוף.
* כספות פשוטות שהתרוקנה להן הסוללה- חיבור אביזר חיצוני בכניסת USB
* כספות גדולות וכבדות- קידוח הכספת או במנעול או בדופן
* כספות גדולות - דגדוג המנעול או חיבור אביזר חיצוני
* בכספות אחרות נחתוך ונסגור הרמטית ולא יבחינו שדופן הכספת נחתך כלל.
ביקורת ואבטחה

אבטחת כספות