המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

פורץ מנעולים בנתניה 052-960-1919

זמינות ואמינות בחשיבות עליונה:
כל אדם שנתקל בסיטואציה המתסכלת של עמידה מול דלת נעולה, בין אם מדובר בבית או ברכב שלך, מבין ששתי התכונות החשובות ביותר שחייב להיות במנעולן הן זמינות ואמינות.

אמינות- בגלל שאתם מפקידים בידיו של המנעולן את מפתחות הבית או הרכב שלכם.
זמינות- על מנת שתוכלו לחזור לשיגרה ולסדר היום שלכם במהרה. 
אם אתם מחפשים מנעולן שיתאפיין באמינות ויושרה, זמינות ושיהיה גם מקצועי שעבודתו תצא מקצועית וללא הסבת נזק הרי שהגעתם למקום הנכון. פורץ מנעולים בנתניה יספק לכם כל זאת ועוד במחירים אטרקטיביים. 

פריצת מנעולים בנתניה לבית ולרכב- יש מנעולנים רביםאבל אין הרבה מקצוענים

 

אנחנו דוגלים בעבודה המתאפיינת בקור רוחסבלנותדייקנותללא הפעלת כוח וכך מצליחים לפרוץ כל דלת ללא הסבת נזקים ומניעת הוצאות כספיות מיותרות.

במשך 12 שנות עבודה פרצנו אינספור מנעולים, ועל כן נדע לתת לכם מענה מהיר ומקצועי בכל תקלה, גם אם היא בלתי שגרתית ובלתי צפויהפורץ מנעולים בנתניה מכיר את כל שיטות הפריצה ויש לו פתרונות יצירתיים בכל מצב ולכל תקלה.

מתי מבצעים פריצת מנעולים בנתניה? מתי לקרוא לפורץ דלתות? ישנם מקרים שבהם אין ברירה ומזעיקים את פורץ מנעולים בנתניה שהרי הוא מכיר מקרים כאלו ומתורגל בהם ולכן ידע לחלץ אתכם מהמצב הכי מהר שאפשר.

אובדן מפתחות- אם אבד לכם צרור המפתחות או נגנב או אבד התיק עם המפתחות , ואין לכם מפתח ספייר הביתה ואף אחד לא בבית, זה מצב מתסכל במיוחד. תיאלצו להיעזר בשירותי פריצת מנעולים בנתניה במקרה כזה. 


תקלה במנעול- אם המנעול התקלקל לכם, או שהוא ניזוק בעת ניסיון פריצה, נוצר מצב שבו לא ניתן להיכנס הבייתה בעזרת המפתח כי מנגנון הנעילה של המנעול תקול. במקרה כזה יש ליצור קשר עם פורץ מנעולים בנתניה אשר יפתח לכם את הדלת, וגם יציע לכם באותה ההזדמנות להחליף את המנעול המקולקל בחדש. מומלץ להיענות להצעה זו, הן משום שזו בעיה שלא ניתן לחיות איתה והיא צריכה להיפתר מהר ככל האפשר,והן בגלל שכבר המנעולן נמצא אצלכם ותוכלו לחסוך דמי ביקור מהמנעולן הבא שהייתם צריכים להזמין.

טריקת דלת- ישנן דלתות כניסה רבות שלא ניתן לפתוח אותן מבחוץ בעזרת ידית אלא רק בעזרת מפתח. אם דלת כזו נטרקת ואתם נמצאים מחוץ לבית, ללא מפתח, נשאר לכם רק להזמין פורץ מנעולים בנתניה שיפתח לכם את הדלת. אם יש לכם דלת מסוג זה מומלץ שתפקידו מפתח רזרבי בביתו של שכן שניתן לסמוך עליו או בביתו של קרוב משפחה שגר בקרבת מקום.מנעולן בנתניה , פורץ מנעולים