המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

ממה מורכב ארגז הכלים של פורץ המנעולים?

לשם ביצוע סוגים שונים של פריצות לבית, לעסק, או לרכב אנו נעזרים בציוד מקצועי וייעודי לשם פריצה מהירה של המנעול. פורץ מנעולים ברעננה מתוקף תפקידו פורץ רכבים ברעננה, פורץ דלתות ברעננה, פורץ כספות ברעננה, פורץ מנעולי כספת וכן מבצע החלפת מנעולים ברעננה דבר המצריך כלי עבודה שונים, שיתאימו לסוג הפריצה הנכונה.

אנו חברה שלוקחת את עצמה ואת לקוחותיה ברצינות. בהתאם לכך אנו בטוחים שלא משנה כמה רצון טוב ורצון לנתינה- ללא מכשור מתקדם ומתאים, לא יתאפשר לפרוץ את המנעול הקשה לפיצוח בהצלחה ומבלי להסב נזק לדלת ולמשקוף.
לכן, פורץ מנעולים ברעננה משתמש בזמן הפריצה בכלי פריצה ומיכשור מתקדמים ואמינים. החל ממברג שרק הוא מתאים לפתיחת ברגים מסויימים ועד למברגה מקצועית בעלת מקדחים חזקים ויקרים.
פורץ מנעולים ברעננה מספק פתרון מהיר ומקצועי שיסב לך שקט נפשי.

פורץ מנעולים ברעננה לבית ולעסק 24/7

אנו ממליצים מניסיון, בזמן חירום אין לנסות לפרוץ לבד, הדבר רק מעכב את תהליך הפריצה וגורם לנזקים מיותרים ואף לנזק בלי הפיך לדלת.
בנוסף, הניסיון לפרוץ לבד עלול להוות סכנה ממשית עבור האדם התקוע, במיוחד כאשר מדובר בחסר ישע (זקן שנפל או תינוק בוכה)

פורץ מנעולים של כספות

פורץ מנעולים של כספות ברעננה מתמחה בפריצת כל סוגי הכספות מהקטנות הביתיות ועד כספת של חנויות תכשיטים, מה שמצריך ציוד שעולה עשרות אלפי שקלים, לכן פריצה של כספת יכולה להתחיל מ-250 שח לכספת ביתית ועד כמה אלפי שקלים לכספת מורכבת בעלת נעילת ואקום ומכשולים.

שירותי פריצת מנעולים ברעננה מכל הסוגים

חברת מרכז המנעולים הארצי מבצעת את כל מגוון שירותי פריצת מנעולים בתחום המנעולנות.

 פריצת בריח תחתון בדלת פלדלת ע"י מנעולן:

בכל דלתות הפלדלת במקום בריח שחודר לרצפה מותקן בריח צדדי תחתון. לבריח הצדדי התחתון ישנה נטייה להיתקע במצב נעול מסיבות שונות, סיבה ראשונה היא שכאשר הדלת יוצאת מאיזון וגורמת לחץ על הבריח, או פשוט חלקי הבריח משומנים מידי הדבר גורם לתקיעתו. כתוצאה מכך, לאחר פתיחת המנעול- הדלת תישאר נעולה. ישנם מעט מנעולנים ישידעו כיצד להתמודד עם בעיה מורכבת זו, ובהרבה מקרים שהגעתי לדירות ברעננה נעשה נזק חמור לדלת בעת ניסיון הפריצה, על ידי המנעולן או בעל הבית שניסה לפרוץ בעצמו, הדבר גרם לנזק בלתי הפיך שבמקרים מסויימים לא היה מנוס אלא להחליף דלת. לכן, תזמינו מנעולן אמין ומקצועי שידע לפתור כל בעיה.

מנעולן ברעננה הינו מקצועי בעל שנות ותק רבות, עם ניסיון רב בתחום המנעולים והדלתות.
להצעת מחיר חייגו 052-960-1919

 

 

פורץ מנעולים ברעננה 052-960-1919