המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

פורץ רכבים בהרצליה 052-960-1919

הרכב ננעל והמפתח נשאר בתוכו? המפתח אבד? אתם לא מצליחים לפתוח את דלת הרכב? מחפשים מנעולן או פורץ רכבים שיגיע במהירות אליכם? לא משנה מה השעה והיכן אתם נמצאים, על פורץ רכבים בהרצליה תמיד תוכלו לסמוך.

פורץ רכבים בהרצליה הינו מתמחה בפריצת כל סוגי הרכבים הקיימים, הוא מנעולן מורשה באיזור הרצליה והוא בעל ניסיון רב בכל תחום המנעולים, פריצת רכבים, פריצת מנעולים, דלתות, שירותי מנעולן לבית ואלו הם רק חלק קטן מהשירותים הרבים אותם מעניק מנעולן בהרצליה אשר מתחמה בפריצת רכבים, ומתחייב למחירים ההוגנים והזולים ביותר. 
פורץ רכבים בהרצליה מעניק באהבה את שירותיו תוך התחשבות בלקוח אשר נמצא בסיטואציה לא נעימה, לעיתים במצב חירום בו דלת הבית או דלת הרכב נעולה ואין אפשרות להיכנס פנימה.


פריצת רכבים בשרון
אנו מספקים שירותי פריצת רכבים לא רק בשרון אלא בפריסה ארצית, הודות לצוות המקצועי אותו אנו מעסיקים. הצוות יגיע לכל מקום בו הינכם נמצאים במהירות. במקרים רבים הצורך בשירותי פורץ רכבים בהרצליה נדרש באופן מיידי ונחשב לשירותי חירום, ולכן אנו זמינים עבורכם 24 שעות הכוללים 7 ימים בשבוע. אנו ערוכים להגעה מיידית של דקות אחדות.


 

פורץ רכבים בהרצליה מקצועי במיוחד
על מנת לשמור על הביטחון שלכם ועל השם שלנו כחברה מקצועית אנו דואגים להעסיק את מיטב אנשי המקצוע אשר לכל אחד מהם הכשרה מתאימה וכן אישור מטעם משטרת ישראל. 
במקרים רבים הזמנת פורץ רכבים הינה בלתי נמנעת כמו לדוגמא במקרים של אובדן מפתחות הרכב, נעילת הרכב עם המפתחות בפנים, מעורבות בתאונה שגרמה לנזק במנעול או בדלת הרכב וכו' . זמן הגעה מהיר במיוחד!למה להזמין פורץ רכבים?
קורים מקרים רבים שבהם אנשים נקלעים למצב שבו הרכב נעול אך המפתח בפנים, והם מנסים לפרוץ את הרכב בעצמם, במיוחד במקרים שמדובר במצבי חירום שדורשים תגובה מהירה כמו נעילת ילד ברכב או בעל חיים ברכב. .
במקרים אלו קיים דחף טבעי לשבור את חלון הרכב, לשבור את המנעול של דלת הרכב או לנסות את כל הדרכים שנראות כלגיטימיות בכדי לפתוח את הרכב.
במידה ולא מדובר בסכנת חיים, אנו מציעים לכם למזער נזקים ולהזמין פורץ רכבים בהרצליה שהינו מקצועי ומוסמך בפריצת מנעולים לרכב וכן מכיר סוגי מנגנוני נעילה והגנה שונים לרכב, כך שיכול להתמודד עימם בהצלחה ללא הסבת נזק.
גם אם מדובר במקרה חירום ייתכן ששווה מאוד להזמין אותנו כי אולי אנו ממש באיזור במרחק של דקה ונגיע לחלץ מהר יותר אפילו משבירת חלון. 

​משך זמן פריצת רכב:
כאשר יש בעיה במערכת הנעילה של הרכב שלכם, אתם לרוב לא תבזבזו זמן יקר, תמהרו ליצור קשר עם פורץ רכבים בהרצליה אשר יגיע במהירות, ויספק פתרון לבעיה ברכב שלכם. אולם, לפתע עולה השאלה- כמה זמן הפריצה תיקח? האם הפורץ יכול להתחייב לזמן מקסימלי של פריצה? האם זמן פריצת הרכב יתמשך כחמש דקות, חצי שעה, שעתיים או ארבע שעות? אלו שאלות שחשוב לשאול, שכן, כל סוג רכב נפרץ תוך זמן אחר. לדוגמא, רכב יונדאי אנחנו פורצים תוך 15 שניות בעוד שאת הרכב סיאט יקח לנו בין 2 דקות ל30 דקות. הזמן משתנה הודות לסוג הרכב ושנת הרכב. שכן, סוג הפריצה יהיה שונה.

 

אנו דואגים להעסיק את מיטב אנשי המקצוע בתחום המנעולים שלכל אחד מהם ישנה הכשרה מתאימה וכן אישור יושר מטעם משטרת ישראל. להזמנת שירותי מנעולן בהרצליה צרו עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם תמיד 052-960-1919