המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

פורץ רכבים ברעננה 052-960-1919

המפתח נשאר בתוך הרכב הנעול? המפתח אבד? אתם לא מצליחים לפתוח את הדלת? מחפשים מנעולן או פורץ רכבים שיגיע במהירות אליכם? לא משנה מה השעה ואיפה אתם נמצאים, פורץ רכבים מטעמנו הוא בעל המקצוע אשר תוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות.

פורץ רכבים ברעננה יודע ומתמחה בפריצת כל סוגי הרכבים הקיימים. פורץ רכבים ברעננה הוא מנעולן באיזור רעננה הוא בעל ניסיון רב בכל תחום המנעולים, פריצת רכבים, פריצת מנעולים, שאלו רק חלק קטן מהשרותים הרבים אותם מעניק פורץ רכבים ברעננה כאשר הוא מתחייב למחירים ההוגנים והזולים ביותר. את שרותיו מעניק באהבה תוך התחשבות בלקוח אשר נמצא בסיטואציה לא נעימה, לעיתים במצב חירום בו דלת הבית או דלת הרכב נעולה ואין אפשרות להיכנס פנימה.


פריצת רכבים בשרון
אנו מספקים שירותי פריצת רכבים לא רק בשרון אלא בפריסה ארצית, הודות לצוות השירות המקצועי אותו אנו מעסיקים. הצוות יגיע לכל מקום בו הינכם נמצאים במהירות. במקרים רבים הצורך בשירותי פורץ רכבים ברעננה נדרש באופן מיידי ולכן אנו זמינים עבורכם 24 שעות הכוללים 7 ימים בשבוע. ערוכים להגעה מיידית של דקות אחדות.

פורץ רכבים ברעננה במקצועיות רבה על ידי מנעולן מוסמך
אנו דואגים להעסיק את מיטב אנשי המקצוע אשר לכל אחד מהם הכשרה מתאימה וכן הסמכה מטעם משטרת ישראל. 
ישנם מקרים רבים בהם הזמנת פורץ רכבים הנה בלתי נמנעת כמו למשל במקרים של אובדן מפתחות הרכב, נעילת הרכב עם המפתחות בפנים, מעורבות בתאונה אשר גרמה נזק למנעול או לדלת הרכב וכדומה. זמן הגעה מהיר במיוחד!למה להזמין פורץ רכבים?
קורים מקרים רבים שבהם אנשים נקלעים למצב שהרכב נעול והמפתח בפנים, והם מנסים לפרוץ את הרכב בעצמם, במיוחד במקרים שמדובר במצבי חירום אשר דורשים תגובה מהירה כמו נעילת ילד ברכב.
במקרים אלו לא פעם ישנו דחף לשבור את החלון, לשבור את המנעול או לנסות את כל הדרכים שנראות כלגיטימיות על מנת לפתוח את הרכב. במידה ולא מדובר בסכנת חיים, אנו מציעים לכם למזער נזקים ולהזמין פורץ רכבים ברעננה שהינו מקצועי ומוסמך בפריצת מנעולים לרכב וכן מכיר סוגי מנגנוני נעילה והגנה שונים לרכב, כך שיכול להתמודד עימם בהצלחה ללא הסבת נזק.

זמן אריכות פריצת רכב:
כאשר יש בעיה במערכת הנעילה של הרכב שלכם, אתם לרוב לא תבזבזו זמן יקר, תמהרו ליצור קשר עם פורץ רכבים ברעננה אשר יגיע במהירות, ויספק טיפול לרכב שלכם. אולם, לפתע עולה בראשכם השאלה, כמה זמן הפריצה תיקח? האם הפורץ יכול להתחייב לזמן מקסימלי של פריצה? האם זמן פריצת הרכב יתמשך כחמש דקות, חצי שעה, שעתיים או ארבע שעות? אלו שאלות חשובות מאד שכדאי לקבל עליהן מענה כמה שיותר מהר. שכן, כל רכב נפרץ תוך זמן מינימלי אחר. לדוגמא, יונדאי אנחנו פורצים תוך 15 שניות בעוד שאת הרכב סיאט יקח לנו בין 2 דקות לחצי שעה. הזמן משתנה הודות לסוג הרכב ושנת הרכב. שכן, סוג הפריצה יהיה שונה.

 

מרכז המנעולים הארצי דואגים להעסיק את מיטב אנשי המקצוע בתחום המנעולים שלכל אחד מהם יש הכשרה מתאימה וכן אישור מטעם משטרת ישראל. להזמנת שירותי מנעולן רכב ברעננה אנו נשמח לעמוד לשירותכם תמיד, חייגו 052-960-1919

מנעולן ברעננה