המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

צילינדרים לפלדלת 052-960-1919

החלפת צילינדר פלדלת 

שירות החלפת צילינדר בדלת פלדלת זהו שירות תדיר מאוד אצלנו בחברה, אנו מתמקדים בנושא זה של החלפת מנעולים כי אנו טובים מאוד בתחום, שירותיים ואדיבים מאוד ומקצועיים במיוחד.

צילינדר הוא החלק הפנימי של המנעול אליו נכנס המפתח, בנוי בצורת גליל, הצילינדר החלק שאחראי על כך שרק מפתח מסויים יצליח לסובב את הצילינדר לשם פתיחת הדלת.
הצילינדר נשלט ע"י פעולת סיבוב המפתח המאפשרת בכך את פתיחתו או נעילתו של המנעול. בפעולת הכנסת המפתח הוא ילחץ על הפינים שנמצאים בדופן הצילינדר, ואם הם יגיבו הצילינדר יסתובב.
ישנם סוגים שונים של צילינדרים, החלפת צילינדר פלדלת היא למעשה החלפת החלק המרכזי במנגנון הנעילה.

דלתות לבית- דלתות פלדלת הן עולם ומלואו ולכן ישנן סיבות רבות לבצע החלפת צילינדר:
 

  1. מעבר דירה- נכנסתם לדירה חדשה, איזו התרגשות. קיבלתם מפתח, אך אתם לא יודעים אצל מי היה המפתח לפני כן, אולי אצל בעלי מקצוע לא הכי אמינים שיש? אולי הדייר הקודם שמר עותק ומתכנן להיכנס יום אחד לנסות לגנוב דברים? מכיוון שלא ניתן לדעת מי שכפל וכמה עדיף להחליף צילינדר ולא לקחת סיכון.
  2. אובדן מפתח- א. אובדן כל המפתחות ואין כיצד לשכפל ב. אחד המפתחות אבד ויש חשש שיפרצו בעזרתו את הדירה.
  3. לאחר פריצה- לרוב נהרס הצילינדר ויש להחליפו.
  4. תקלה בצילינדר - במקרה כזה לא ניתן לפתוח ולנעול את הצילינדר או שהוא מסתובב בקושי ובקרוב יתקע, יש להחליפו כמה שיותר מהר.
  5. גירושים, פרידה מהשותף- לאחר גירושים או פרידה השותף לדירה לקח איתו עותק של מפתח ואתם לא מוכנים שהוא יכנס יותר לדירה, זו סיבה טובה להחליף את הצילינדר.
  6. להתחדש להשתדרג - להתחדש במנעול חדש עם טכנולוגיה חדש, בטיחותי יותר ומפתחות חדשים זה תמיד כייף.

בכל מקרה לאחר החלפת צילינדר זכיתם בהזדמנות לנצל את  החלפת הצילינדר בכדי לשדרג את איכות הצילינדר על מנת למנוע פריצות, כיוצא מזה אנונמליץ מלכתחילה לשדרג את הנעילה בקניית צילינדר איכותי ולא סיני פשוט, ועל ידי כך תוכלו למנוע פריצה לביתכם.

כיצד לבחור צילינדר לדלת הדירה? 

בבחירת צילינדר לביתכם תצטרכו לקבל החלטה לגבי סוג הצילינדר, ישנם סוגים רבים של צילינדרים בעלי רמות מיגון שונות ומחירים שונים, על כן, נשמח להנחות אתכם בתהליך בחירת הצילינדר הן לדלתות הפנים בבית והן לדלת הכניסה לביתכם. 
 

למה כדאי לשים לב כאשר בוחרים צילינדרים לדלתות הבית?

 
ישנו מבחר גדול של צילינדרים המיועדים לדלתותל פלדלת, ניתן להתייעץ איתנו ולבחור צילינדר איכותי, לפי התקציב שלכם. ישנו צילינדר המונע שכפול ללא כרטיס בקרה, וישנם צילינדרים אשר מוגנים מפני פריצה וצילינדרים העשויים מסגסוגת פלדה המונעת חדירה באמצעות קדיחה והדבר מגביר את תחושת הביטחון.

יש להיעזר במנעולן מורשה ומקצועי לצורך החלפת צילינדר. פעולת החלפת הצילינדר הינה פעולה הדורשת כלי עבודה מתאימים, אמינות, ידע נרחב בכל תחום המנעולים, וניסיון עשיר בהחלפות מסוג זה.
 
החלפת צילינדר בפלדלת החל מ 250 ש"ח