המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

קיצור דלת ממ"ד - רק 450 ש"ח

מתכננים לרצף מחדש את הדירה? מתכננים להדביק פרקט בדירה? קחו בחשבון שתאלצו לקצר את כל דלתות הפנים בבית כולל את דלת הממ"ד אם יש בביתכם. 
קיצור דלתות פנים מעץ היא לא בעיה גדולה ולא צריך להיות מומחה לעניין, אך כאשר מדובר בקיצור דלת ממ"ד, ניסורה והתקנתה מחדש- לזה כן צריך ידע ניסיון ומכשור מתקדם. אנו מבצעים את החיתוך בשיטה מתקדמת ולא עם דיסק.
אל תזמינו אנשי מקצוע לחיתוך דלת הממ"ד בעזרת דיסק שכן הדבר עלול לשרוף את טפט הדלת, גורם ללכלוך, לפציעת הדלת וזמן העבודה ממושך מאוד. 
לא כל מנעולן ידע לבצע חיתוך דלתות, אך כאשר תזמינו אותנו נבצע זאת במקצועיות מהירות עם כלי העבודה המתקדמים ביותר. המנעולן שיגיע לבצע את העבודה יקפיד על האסטטיקה של הדלת כדי שלא יבחינו שהיא אינה בגודל המקורי שלה.

למה לא לקנות דלת ממ"ד חדשה ולסיים עם הסיפור הזה?

עלות דלת ממ"ד חדשה עלולה להגיע ל2800 ₪ , וזה עוד במקרה הטוב, מכיוון שגודל הדלת שתצטרכו איננה בגודל סטנדרטי וחברת הדלתות תוסיף לכם על מידה מיוחדת לפחות אלפייה (1000 ש"ח נוספים) 
קיצור דלת הממ"ד התאמתה והתקנתה מחדש בפתח הקיים, אפשרי ומקובל, ואף מועדף על רוב בעלי הדירות - זאת למרות אי האטימה ההרמטית אשר נוצרת בחלק התחתון של דלת הממ"ד, כיוון שהחיתוך נעשה מלמטה, אך הגנה מפני הדף של טילים שרירה וקיימת.

תהליך הזמנת דלת ממ"ד חדשה אורך כ35 ימי עבודה, בעת שימוש בשירות קיצור דלת ממ"ד תוכלו לאפשר באופן מיידי איטום חדר הממ"ד מפני הדף ולהגן על בני הבית. עלות קיצור דלת ממ"ד הינה 450 ש"ח + מע"מ  ולעיתים משתנה בהתאם לסוג דלת הממ"ד והמבנה שלה.


קיצור דלת ממ"ד - ברמה מקצועית , עם סף פלסטיק וגומי

אם בחרתם לקצר את הדלת אצלנו, תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות, אנו דואגים בעת ביצוע העבודה לסביבת עבודה נקייה ובסיומה תוכלו להבחין שהדלת נראית טוב יותר מלפני החיתוך. שכן עבודתנו מתבצעת עם מסור מיוחד המיועד לחיתוך דלתות ממ"ד שאיננו משאיר לכלוך ואיננו שורף את טפט הדלת, איננו יוצר גיצים כמו בדיסק.
אל תסכימו שיחתכו את הדלת שלכם עם דיסק! זה לא מקצועי והתוצאה לא זהה. 


קיצור דלת ממ"ד - במהירות ויעילות וללא גרימת נזק

במהלך תהליך קיצור דלת הממ"ד המנעולן מטעמנו יוריד את דלת הממ"ד לרצפה ויבצע את חיתוך הדלת תוך מספר דקות. כאמור, בעת שימוש בכלי העבודה הייעודי (שאיננו דיסק) אנו מסיימים תוך 10 דקות את כל תהליך קיצור הדלת, ללא לכלוך, ללא נסורת, ללא גיצים, ללא פגיעה בריצוף, והקפדה על דייקנות. אנו מבצעים עבודה מסוג זה מעל עשור ולכן מומחים בנושא. 
בנוסף, בתהליך קיצור דלת הממ"ד אין התערבות במנגנון הנעילה כך שלא יוכל להיגרם נזק בעת פתיחת או נעילת הדלת. 
חשוב לציין שהזמנת בעל מקצוע שאיננו מומחה לביצוע סוג עבודה שכזה עלול לגרום לחיתוך לא ישר או לא נכון והדבר יוביל לנזק בלתי הפיך שתחייב אתכם ברכישת דלת חדשה. בעבודה זו אל תתפשרו, בחרו במומחים.

דלת ממ"ד