המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

תיקון דלתות בהרצליה 052-960-1919

דלתות עלולות להתקלקל, כמו כל מוצר צריכה שמשתמשים בו באופן קבוע שזקוק לתחזוקה ועלול להתקלקל ככל שהזמן עובר. 
דלתות פלדלת האמנם מחזיקות מעמד לאורך שנים רבות, אך זקוקות לתיקונים מסיבות שונות.
תיקון דלתות זהו שם כולל לתיקונם שונים שמחזירים את הדלת למצב פעולה תקין נוח ובטוח. הסוג העיקרי של תיקון דלתות בהרצליה שלשמו אנו נקראים והיא הבעיה הנפוצה ביותר בדלתות היא בעיה במנגנון הנעילה הפנימי של הדלת או בצירי הדלת אשר נשחקים ומתבלים לאורך השנים בעקבות פתיחה וסגירה של הדלת ע"י המפתח. תיקון דלתות מסוג פלדלת צריך להיעשות רק על ידי מנעולנים מוסמכים הבקיאים ומיומנים בתיקון דלתות מסוג זה.

מהי דלת פלדלת?

המונח "פלדלת" הינו כינוי אשר משמש את הצרכנים והן את בעלי המקצוע בתחום הדלתות לגבי כל סוגי דלתות הפלדה הקיימות. אף על פי שמקור הכינוי "דלת פלדלת" הגיע ממוצר של חברת "רב בריח" - חברה לייצור דלתות ידועה אשר טבעה את המושג "פלדלת" והכוונה היתה לדלת ייחודית העשויה מפלדה שאותה היא ייצרה. הדבר דומה לשימוש בכינוי נפוץ בשם "פלאפון" אף על פי שמדובר בשם של חברה ולא בנייד סלולרי. 
המונח "פלדלת" כיום הוא שם כללי לכל דלתות הפלדה גם אם הן מיוצרות בחברות אחרות כמו חוסם, עכביש או פלרז ועוד. כל החברות הללו מייצרות דלתות פלדה או פלדלת ברמה גבוהה המאפשרות שימוש נוח וקל בעלות רמת הגנה גבוהה במיוחד.

 

יתרונות של דלתות פלדלת או דלתות כניסה רב בריח

קיימים יתרונות רבים לשימוש בדלתות פלדלת מסוגים שונים ומסיבה זו רוב הדלתות המשמשות כדלתות כניסה הן דלתות פלדלת חזקות ומעוצבות.
היתרונות הבולטים של דלתות פלדלת:
עמידות גבוהה לאורך שנים רבות, הגנה גבוהה על רכוש בדירה, מחירים נוחים, ביטחון למשפחה, הצורך בשירותי תיקון דלתות בהרצליה או בכל מקום אחר הוא נמוך יותר בהשוואה לדלתות עץ, זכוכית ואלומיניום. 

מדוע יש צורך בתיקון דלתות פלדלת?  - מנעולן בהרצליה מסביר

אחת לתקופה, קיים צורך בתיקון דלתות פלדלת מהסיבה שדלת פלדלת איננה משטח פלדה שמוצמדת בעזרת נקודות חיבור בלבד, אלא שהם בראש ובראשונה הינה מורכבת מחלקים נעים, מנגנוני נעילה משוכללים, אשר עובדים ומתחככים, ומתבלים, ולאחר שימוש רב הם עלולים להתקלקל ויזדקקו לתיקון.
דלתות פלדה הן בעלות מנגנון נעילה מתוחכם, המופעל באמצעות סיבוב המפתח, בעקבות סיבוב המפתח נוצרת נעילה פנימית כפולה הודות לבריחי הדלת שמספקים נעילה במספר נקודות מפגש במשקוף בו זמנית, עם המשקופים הצדדיים, העליון והתחתון.

מנגנון הנעילה של דלת פלדה עשוי מחלקים נעים שונים. מטבעם, חלקים נעים נשחקים לאורך זמן ונוצר צורך להחליפם. במקרה של תקלה במנגנון הנעילה ניתן להזמין מנעולן, שיוכל לתקן את החלקים הדרושים להחליף חלקים שניזוקו או הוחלדו עד כדי חוסר יכולת לתפקד. תיקון דלתות פלדלת או דלתות כניסה רב בריח נעשים רק על ידי מנעולן מיומן ובעל תעודת הסמכה המאשרת לו להתעסק עם מנעולים ולתקן אותם. 

תיקון דלתות בהרצליה ע"י מנעולן מוסמך

מנעולן בהרצליה הוא בעל המקצוע הנכון אליו פונים בעת הצורך בתיקון דלתות בהרצליה. מנעולן בהרצליה הינו בעל הסמכה כמנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל. הוא מספק שירותים מקצועיים בתחום הדלתות והמנעולים 24/7. 
הודות לניסיון רב השנים שצבר, הוא יוכל להתמודד על כל בעיה בדלת בזריזות ומקצועיות כפי שהוא יודע.

תיקון דלתות על ידי מנעולן מושה