המרכז הארצי לשירותי מנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית           

מנעולן 24 שעות

חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

תיקון דלתות ברעננה 052-960-1919

דלתות כמו כל מוצר צריכה שמשתמשים בו זקוק לתחזוקה ועלול להתקלקל עם הזמן. 
דלתות פלדלת שמחזיקות מעמד לאורך שנים רבות זקוקות לתיקונים מסיבות שונות. התיקון העיקרי שלשמו אנו נקראים היא בעיה במנגנון הנעילה הפנימי של הדלת או בצירי הדלת, הם נשחקים ומתבלים לאורך השנים בעקבות פתיחה וסגירה של הדלת והמפתח. תיקון דלתות פלדלת צריך להיעשות על ידי מנעולן מוסמך אשר בקיא ומיומן בתיקון דלתות מסוג זה.

מהי דלת פלדלת?

המונח "פלדלת" הינו כינוי אשר משמש את הצרכנים והן את בעלי המקצוע בתחום הדלתות לגבי כל סוגי דלתות הפלדה הקיימות. אף על פי שבמקור חברת "רב בריח" חברה לייצור דלתות ידועה, טבעה את המושג "פלדלת" וכוונתה היתה לדלת העשויה מפלדה שאותה היא ייצרה ולא לסוג דלת חדש. הדבר דומה לשימוש בכינוי נפוץ בשם "פלאפון" למרות שמדובר בשם של חברה ולא בנייד סלולרי. 
המונח "פלדלת" כיום הוא שם כללי לכל דלתות הפלדה גם אם הן מיוצרות בחברות אחרות כמו חסם, עכביש או פלרז ועוד. כל החברות הללו מייצרות דלתות פלדה או פלדלת ברמה גבוהה המאפשרות שימוש נוח וקל בעלות רמת הגנה גבוהה במיוחד.

 

יתרונות דלתות פלדלת או דלתות כניסה רב בריח

ישנם יתרונות רבים לשימוש בדלתות פלדלת או דלתות פלדה מסוגים שונים ולכן רוב הדלתות הנרכשות כיום לשמש כדלתות כניסה הן דלתות פלדה חזקות ומעוצבות.
היתרונות הבולטים של דלתות פלדה:

עמידות גבוהה לאורך שנים רבות, מחירים סבירים, ביטחון למשפחה, הגנה גבוהה על רכוש בדירה, הצורך בשירותי תיקון דלתות ברעננה או בכל מקום אחר הוא נמוך יותר לעומת דלתות עץ, זכוכית ואלומיניום. 


תיקון דלתות פלדלת- מדוע?

ישנו צורך בתיקון דלתות פלדלת אחת לתקופה מהסיבה שדלתות פלדלת אינן משטח פלדה שמוצמדים בעזרת נקודות חיבור בלבד, אלא שהם בראש ובראשונה חלקים נעים, מנגנוני נעילה משוכללים, הרי שמנגנונים אלה, עובדים ומתחככים, ומתבלים, לאחר שימוש רב הם עלולים להתקלקל וויזדקקו לתיקון.
דלתות פלדה הן בעלות מנגנוני נעילה מתוחכמים, בפועל בעת נעילת המפתח, נוצרת נעילה פנימית כפולה הודות לבריחי הדלת שמספקים נעילה בכמה מקומות במשקוף בו זמנית, בנקודות מפגש שונות עם המשקופים השונים - הצדדיים, העליון והתחתון.

מנגנון הנעילה של דלת פלדה עשוי מחלקים נעים שונים. חלקים נעים נשחקים לאורך זמן ונוצר צורך להחליפם. במקרה של תקלה במנגנון הנעילה ניתן להזמין מנעולן, שיוכל לתקן את החלקים הדרושים להחליף חלקים שניזוקו או הוחלדו עד כדי חוסר יכולת לתפקד. תיקון דלתות פלדלת או דלתות כניסה רב בריח נעשים רק על ידי מנעולן מיומן ובעל תעודת הסמכה המאשרת לו להתעסק עם מנעולים ולתקן אותם. 

תיקון דלתות ברעננה ע"י מנעולן ברעננה שהינו מוסמך

מנעולן ברעננה הוא בעל המקצוע הנכון אליו פונים בעת הצורך בתיקון דלתות ברעננה. למנעולן ברעננה ישנה הסמכה כמנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל. הוא מספק שירותים מקצועיים בתחום הדלתות והמנעולים 24/7. 
הודות לניסיון רב השנים שצבר, יוכל להתמודד על כל בעיה קטנה ועד גדולה בדלת בזריזות ומקצועיות כפי שהוא מבצע בהצלחה זה שנים רבות.