המרכז לכל שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

מנעולן 24 שעות

לשירות חייגו : 052-960-1919

מנעולן באישור משטרת ישראל
החלפת צילינדר, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים
מרכז המנעולים מעסיק צוות טכנאים לתיקון דלתות בפריסה ארצית רחבה הזמינים להעניק לכם שירות מיידי בכל מקום בו הינכם זקוקים לשירות שלנו.. באמינות במקצועיות ובמחיר הוגן!

תיקון דלתות הוא פתרון לבעיות בדלתות שיכולות לנבוע מקושי בפתיחה וסגירה או תקלות נוספות.
צוות
מרכז המנעולים הארצי מומחים בתיקון דלתות ושיפוץ מנגנוני נעילה של כל סוגי הדלתות, נדאג לתיקון מהיר, איכותי, ואמין- לא נחליף חלקי חילוף בדלת שאין צורך להחליפם. כי אמינות זוהי מילת המפתח שלנו.

הדרישה לתיקון דלתות תתבצע לאחר תיאום טלפוני עימנו לבירור מה סוג התקלה והאם כדאי לתקן אותה או שמשתלם יותר להחליף דלת. אנו מתמחים בתיקוני דלתות מכל הסוגים ובקיאים בכל סוגי התיקונים. 
תוכלו לפנות אלינו במתכונת של 24/7 ולהינות ממענה מהיר וזמן הגעה מיידי של מנעולן, מתחייבים לטפל בדלת שלכם באמינות ומסירות, תיקון איכותי ומקצועי ללא פשרות.

אנו משתמשים אך ורק בחלקי חילוף מקוריים ולא בסינים שמחלידים לאחר כחודש, לכן תקבלו אחריות מלאה בסיום עבודתנו. אם תבחרו לתקן את הדלת לא תאלצו להמתין להתקנת דלת חדשה מספר ימים. 
השירות מוזמן לרוב עבור דלתות כניסה לבית שהן דלתות חוץ או דלתות לבית עסק וכמובן עבור דלתות פנים שהבלאי מגיע יחד לכל דלתות הבית באותו זמן. אנו מתעסקים בכל סוגי הדלתות. 


האם ומתי כדאי לקנות דלת חדשה? או לבצע תיקון דלתות?

ככלל, ברוב המוחלט של התקלות בדלתות כדאי לתקן, היות והדלת טובה וחילוף של חלק יכול לפתור את התקלה. אך, במידה והדלת עברה פריצה אלימה ע"י לום או ע"י מכבי אש וכדומה והתעקמה לחלוטין ונוצרו שברים וסדקים שלא ניתן להעלים וליישר, יש לשקול קניית דלת חדשה.
כמובן, יש לדרוש מהמנעולן שהציע לנו לרכוש דלת חדשה להבהיר לנו מדוע לא ניתן לתקן ולראות זאת בעיניים, בכדי להסיר את החשש שמדובר ב'טכנאי ביקורים' - טכנאי שגובה כסף רק עבור ביקור בבית הלקוח ומיד ממליץ לקנות דלת חדשה, וזאת מבלי ידע או כוונה לתקן את הדלת.
מקרה נוסף בו מומלץ לשקול רכישה הוא כאשר הדלת מאוד ישנה וכבר לא קיימים חלקי חילוף או מנגנונים חדשים להרכבה.

תחזוקת דלת נכונה תמנע תקלות ותחסוך לכם כסף

חשוב לשמן את מנגנון הפלדלת אחת לשנה, אם המנגנון תקוע או מקשה על פתיחת הדלת ניתן לשמן אותו באמצעות שמן WD40 או שמן אחר שנועד לשימון חלקים אחרים. אנו ממליצים לשמן רק אם יודעים כיצד לשמן או שיש את ההדרכה המתאימה. שימו לב! בשום אופן אין לשמן עם שמן קנולה או שמן לא מתאים אחר, הדבר רק יקשה על פתיחת הדלת יותר עקב הידבקות האבק לשמן וצבירתו על החלק הנע.

צוות מרכז המנעולים הארצי מתמחים בכל סוגי התיקונים הקיימים עבור דלתות מכל סוג, ובסיום שירות תיקון דלתות לא יבחינו כלל שהדלת ישנה ועברה חידוש, כי חידוש הדלת שלכם יתבצע בצורה מושלמת. 

בסיום תיקון הדלת תקבלו אחריות מלאה על עבודתנו, וזאת במידה שהתקלה חוזרת על עצמה במסגרת זמן האחריות, או שהחלק ששמנו לא תקין- אנו נגיע לדלת שלכם שנית ללא עלות, כמובן.

סוגי תיקוני דלת שונים שאנו מבצעים: 

  • תיקון דלתות פלדלת, עץ, אלומיניום וזכוכית.

  • תיקון דלתות אחרי פריצות, גם לאחר פריצות של כיבוי אש ופריצה פלילית עם לום.
     
  • תיקון שערים- שערים רגילים וחשמליים
  • קיצור / חיתוך דלתות ממ"דלאחר ריצוף / התקנת פרקט: בעזרת מסור ייעודי- העבודה יוצאת באיכות אחרת מאשר שימוש עם דיסק.
  • תיקון דלתות אש, דלתות עם ידיות בהלה, תיקון דלתות ממ"ד.
  • תיקון דלתות כניסה לבניין מגורים.


תיקון דלתות נחשב לתחום עיקרי מקשת שירותי המנעולנות הרחבים שאנו מעניקים בחברת מרכז המנעולים הארצי משאר תחומי עיסוקינו, מסיבה זו המקצועיות שלנו מתחדדת מידי יום במהלך כל שנות עבודתנו הרבות ולכן עבודתנו תבוצענה במקצועיות על הצד הטוב ביותר בעזרת השתדלות שהתיקון יראה מושלם ואסטטי בסיומו ולא יבחינו שהדלת ישנה כלל.
צבירת ניסיון בעבודה של שנים בתיקוני דלתות מכל סוג, מביאה לתוצאות יוצאות דופן באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות.

​עבודות נוספות שאנו מבצעים שיכולים לעניין אותכם הינם: החלפת ידיות לדלתות מכל הסוגים כולל לדלתות ממ"ד, תיקון דלתות מעוצבות, ודלתות כניסה לביניינים, תיקון מנגנוני דלתות שיפוצם ומניעת החלפתם, תיקון ידיות בהלה והתקנת מנעולים מכל הסוגים ולכל הדלתות.

 
תיקון דלתות במרכז:
 
תיקון דלתות בתל אביב
תיקון דלתות ביפו

תיקון דלתות ברמת גן
תיקון דלתות בגבעתיים
תיקון דלתות בפתח תקווה
תיקון דלתות בבני ברק
תיקון דלתות בגבעת שמואל
תיקון דלתות ביהוד
תיקון דלתות בסביון
תיקון דלתות באור יהודה
תיקון דלתות בחולון
תיקון דלתות בבת ים
תיקון דלתות באזור
תיקון דלתות בראשון לציון
תיקון דלתות בבאר יעקב
תיקון דלתות ברעננה
תיקון דלתות בהרצליה
תיקון דלתות ברמת השרון
תיקון דלתות בהוד השרון
תיקון דלתות בכפר סבא
תיקון דלתות בנתניה
תיקון דלתות בחדרה
 
תיקון דלתות בשפלה ודרום:

תיקון דלתות בנס ציונה
תיקון דלתות ברחובות
תיקון דלתות ביבנה
תיקון דלתות בגדרה
תיקון דלתות בלוד
תיקון דלתות ברמלה
תיקון דלתות בשוהם
תיקון דלתות במודיעין
תיקון דלתות באשדוד
תיקון דלתות בגן יבנה
תיקון דלתות באשקלון
תיקון דלתות בקרית מלאכי
תיקון דלתות בקרית גת
תיקון דלתות בבית שמש
תיקון דלתות בשדרות
תיקון דלתות בנתיבות
תיקון דלתות באופקים
תיקון דלתות בבאר שבע
תיקון דלתות בירושלים
 

תיקון דלתות 24 שעות: 052-960-1919

תיקון דלתות - תגיות חיפוש: חידוש דלתות I תיקון דלת I תיקון פלדלת I תיקון דלת עץ I תיקון דלת ממד I תיקון דלת רב בריח I תיקון דלת שריונית חוסם I קיצור דלת ממ"ד I החלפת מנגנון לדלת I החלפת מנגנון נעילה I תיקון מנעולים I תיקון דלת לאחר פריצה I הרמת דלת I תיקון דלתות עץ I תיקון דלתות פלדלת I תיקון דלת זכוכית I כיוון דלת I תיקון משקוף לדלת I החלפת מנעולים בדלת  I תיקון צירים בדלת I החלפת צירים בדלת I תיקון מנעול בדלת